رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نسخه طوفانی gsd android Tool ورژن v1.0.1 منتشر شد.

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در 20 دقیقه قبل، mojtaba jahani گفته است :

سلام ایلیا جان.داداش منظورت temp کامپیوتر و کلا پاک کنم؟

این فایلم گرفتم جایگزین کردم.بازم همون ارور 

بله پاک کنید و اجرا کنید 

ویندوزتون چی هست ؟ نت فرامورک 4.5 نصب کنید دوباره تست کنید.

یا اگر نسخه 1 این نرم افزار رو دارید اونو یکبار اجرا کنید و این ابزار رو اجرا کنید 

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 13 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

بله پاک کنید و اجرا کنید 

ویندوزتون چی هست ؟ نت فرامورک 4.5 نصب کنید دوباره تست کنید.

یا اگر نسخه 1 این نرم افزار رو دارید اونو یکبار اجرا کنید و این ابزار رو اجرا کنید 

ویندوز 7 رو دو تا سیستم 32 و 64 بیت.اخه نسخه 1 رو هم باز نمیکنن.الان نت فرامورک رو نصب میکنم خبر میدم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 7 دقیقه قبل، iraj گفته است :

عزیزان رو 7 تست کردم یک مورد جواب نداد ....ایا کلی هست یا فقط این مورد جواب نداده ؟

دوست عزیز روی 7 خود بنده تست کردم و جواب داده 

ببینید حتی S7 , S8 و ... نیز جواب میده اما به روش دیگه که در ویدیو توضیح دادم 

RVSEC روی برخی از پچ های امنیتی جدید کار نمیده اگر منظورتون این باشه بله روی 7 یا 6 پچ امنیتی جدید جواب نمیده 

اما 6-7 با RVSEC انلاک شده شما برای گرفتن جوابتون میتوانید اعلام نتیجه هایی که در کانال قرار داده شده را مشاهده کنید 

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 54 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

دوست عزیز روی 7 خود بنده تست کردم و جواب داده 

ببینید حتی S7 , S8 و ... نیز جواب میده اما به روش دیگه که در ویدیو توضیح دادم 

RVSEC روی برخی از پچ های امنیتی جدید کار نمیده اگر منظورتون این باشه بله روی 7 یا 6 پچ امنیتی جدید جواب نمیده 

اما 6-7 با RVSEC انلاک شده شما برای گرفتن جوابتون میتوانید اعلام نتیجه هایی که در کانال قرار داده شده را مشاهده کنید 

موفق باشید

ببنید هم ورژن خود گوشی  فایل بوت رو دادم و فایل rvsecurity رو به من داد و زدم جواب نداد و گوشی گفت مشکل داره باید به پشفرض برگرده و زدم و گوشی کامل وایپ شد اومد بالا....

irgsm

لینک ارسال

سلام وقت بخیر

گوشی سامسونگ مدل J710f برام آوردن FRP = ON  مدل دقیق این است J710FXXU4BRA1 یه ENG BOOT مخصوص همین مدل با مشخصه ENG_BOOT_J710FXXU4BRA1

تهیه شده با این فایل می شود با ابزار GSD رمز رو برداشت یا نیاز به ENG ROOT هست.

RASHONH

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 8 ساعت قبل، javaheri69 گفته است :

اگــــــــــه امکانش هست اموزش کار با این نــــــــــرم افزار قدرتمند رو بزارید

لینک ارسال

سلام وقت بخیر سامسونگ مدل a520f برام آوردن FRP=OFF با مشخصه A520FXXU4BRB9 با security Patch 01.02.2018 تولز  Gsd در حال حاضر می تونه بوت رو تغییر بده و فایل ویرایش شده را رایت کنم رمز برداشته شود بدون حذف اطلاعات.

RASHONH

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...