رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

انتقاد شدید دارم نسبت به این فایل

ارسال های توصیه شده

اقایون زودتر کسی رسیدگی کنه 
این که نمیشه فایل برا فروش بزارید اما شماره تماس یا ایمیلی برا پشتیبانی نداشته باشن
این اخلاق حرفه ای نیست.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 7 دقیقه قبل، mohammadreza7 گفته است :

https://firmware.ir/unlock-a5-2016-a510f/

اقای mohsen8 محبت کنید چک کنید
فایل مخصوص اندروید هفت خریداری کردم 15 هزار تومان اما فایل j500 داخلش بود.

سلام و درود بر شما

متاسفانه اشکال از نویسنده عزیز بود تصحیح شد 

مشخصه فایل : RvSecuRitY_A510FXXU4CQE7_android_7.0

برای شما به عنوان هدیه ثبت شد از قسمت کاربریتون دانلود کنید

https://firmware.ir/dushboard/link_history_award/

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 2 دقیقه قبل، mohammadreza7 گفته است :

مشتری هزارتا تیکه انداخته و اعصابمو خراب کرده و گوشیشو برده

محبت کنید بگید هزینه منو واریز کنن

637991871093237
محمدرضا رحمتی

دوست عزیز روال کاری شما حرفه ای نیست نه خدمات رسانی ما 

اولا روزانه نزدیک به صد تراکنش در مرکز دانلود صورت میگیره و به دلیل مزاحمت های بی رویه کاربران (عدم آشناییشان با تعمیرات) تلفن های تماس را برداشته ایم و این مشکل توی این همه فایل که در مرکز دانلود هست انتظارش به دور نیست.

و الانشم بلافاصله بعد از پست شما بنده موضوع رو بررسی کردم و مشکل رو رفع کردم و این مدت 10 دقیقه وقت نکشید شما باید از مشتری وقت بگیرید برای انجام دادن کار نقل و نبات نیست که برداری بدی دست مشتری روند آنلاک وقت میبره .

به هر حال برای حل مشکلتون در خدمتتون هستیم به دلیل اینکه فایل دانلودی شما (که برای 2 مدل میشه) اگه برای این گوشی هم نباشه برای گوشی دیگه قابل استفاده خواهد بود و ما در قبال فایلمون مسئول هستیم نه اینکه مشتری شما گوشی را برد یا نگه داشت 

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

این که اصلا حرفه ای و کار بلد نیستین از طرز حرف زدنتون مشخصه.
اینجوری پول گرفتن تقاص داره و من کاری میکنم که تقاصشو بدین . اگه پول منو واریز کنید مشکلی ندارم وگرنه مجبورم جور دیگه احقاق حق کنم.

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 6 دقیقه قبل، mohammadreza7 گفته است :

این که اصلا حرفه ای و کار بلد نیستین از طرز حرف زدنتون مشخصه.
اینجوری پول گرفتن تقاص داره و من کاری میکنم که تقاصشو بدین . اگه پول منو واریز کنید مشکلی ندارم وگرنه مجبورم جور دیگه احقاق حق کنم.

دوست عزیز بار دیگر بخواید یکه تازی کنید و تهدید کنید برای همیشه بن خواهید شد احترام به کاربر وظیفه ماست در صورتی که متقابل باشه ...

عرض کردیم فایل اشتباه بلافاصله تصحیح شد و برای شما لینک جایگزین ارسال گردید.

و اگر مشکل شما پول هست (اونطور که معلومه هست) که میخواهید هم صاحب زحمت ما شوید و هم پولتان را برگردونید (زرنگ بازی  ) تیکیت ارسال کنید تا این پول رو به شما واریز کنیم

بدرود

لینک ارسال

متاسفانه من مسایبل رو مثل شما دور نمیزنم و مغلطه نمیکنم (کلاهبردار نباشیم)
پول مسله مهمی هست اما مهمتر اینه که وجدان کاری پشت پول در اوردنت باشه
هر کس برای نداشته هایش میجنگد
من پول ندارم و شما ظاهرا وجدان کاری
.تیکت میدم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 5 دقیقه قبل، mohammadreza7 گفته است :

متاسفانه من مسایبل رو مثل شما دور نمیزنم و مغلطه نمیکنم (کلاهبردار نباشیم)
پول مسله مهمی هست اما مهمتر اینه که وجدان کاری پشت پول در اوردنت باشه
هر کس برای نداشته هایش میجنگد
من پول ندارم و شما ظاهرا وجدان کاری
.تیکت میدم

اگر شما وجدان کاری داشتید میفهمیدید که برای اجرا و توزیع این محصولات زحمت کشیده شده و از باغ پدرمون نیاوردیم بفروشیم 

حالا یک مشکل نویسنده رو نباید کلیات رو نادیده بگیریم اگر ما کلاهبردار بودیم شما را علنی راهنمایی  و تهمت های شما را تحمل نمیکردیم 

به هر حال شما که دنبال چیز مفت میگردید و آشنایی ندارید لطفا استفاده نکنید از سایت ما زیرا سابقه (پست های قبلی) شما نشون میده اینکاره نیستید 

ما همیشه از حقوق تازه کاران حمایت کردیم از جمله خدمات هنگفت رایگان که در اختیارشان قرار دادیم که امثال جنابعالی استفاده میکنند ولی کسی که هم نحوه برخورد با مشتری رو نمیدونه و هم حمله کننده هست حتی تازه کار هم باشه جاش اینجا نیست 

لطفا بحث را ادامه ندید 

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...