رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

معرفی کتابخانه Androidlib برای C#.Net و Vb.Net

ارسال های توصیه شده

در 26 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

احمد جان در حال ساخت ادامه آموزش ها و مثال ها هستم از امروز انشاالله هر روز میتوانید جدیدترین اموزش های ما رو دنبال کنید 

دمت گرم خدایی خودم خجالت میکشم وقتی پیام میذارم و تکرار میکنم واقعا حلال کن ایلیا جان عزیز

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 49 دقیقه قبل، ahmadnamdari گفته است :

دمت گرم خدایی خودم خجالت میکشم وقتی پیام میذارم و تکرار میکنم واقعا حلال کن ایلیا جان عزیز

نه عزیز نفرمایید این پیگیری ها به ما انرژی میده که ادامه بدیم زیرا این پیگیری ها نشان از استقبال و علاقه شماست

سپاسگذاریم

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 18 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

نه عزیز نفرمایید این پیگیری ها به ما انرژی میده که ادامه بدیم زیرا این پیگیری ها نشان از استقبال و علاقه شماست

سپاسگذاریم

واقعا یه دونه ای ایلیا جان:Blow_Kiss_Emoji_42x42:

لینک ارسال
  • 3 سال بعد...
  • مدیریت کل سایت
در 21 ساعت قبل، mrb4a1370 گفته است :

سلام خبری از آمورش ساخت دانگل نشد آقا ایلیای عزیز.

درود

قبلا آموزش های زیادی رو استارت زدیم با زبان هایی مثل دات نت و c++\qt اما استقبال انقدر ضعیف بود که دادن آموزش مفهومی نداشت

مردم بیشتر یک راه در قالب نرم افزار میخواهند تا یک جامعه آموزشی بنابراین ما سوییچ کردیم روی ساخت تولز و شد دانگل GSD

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

مهندس ایلیا حرف شما درسته ولی خب ما برنامه نویسی ساخت همچین دانگلهایی میخواهیم نه چیز دیگه.اکثر دانگلها مثل eft فایلهای dll دارن خواستم بدونم راهی هست بشه از این dll ها در پروژه های vb.net استفاده کنیم.مثلا برنامه اودین  یک dll با نام Ss_dl.dll داره گفتم شاید بشه از این فایل استفاده کرد و با فانکشنهایی که داره بشه یک نرم افزار مثل اودین بسازیم.مسلما وقتی آموزشی داده میشه که توی نت فراوان هست استقبال ضعیفی خواهد داشت ولی اگر آموزشی جدید مثل ساخت همچین برنامه های داده بشه مسلما استقبالی قوی رو خواهید دید جناب ایلیا

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در در ۱۴۰۰/۵/۲۹ در 02:51، mrb4a1370 گفته است :

مهندس ایلیا حرف شما درسته ولی خب ما برنامه نویسی ساخت همچین دانگلهایی میخواهیم نه چیز دیگه.اکثر دانگلها مثل eft فایلهای dll دارن خواستم بدونم راهی هست بشه از این dll ها در پروژه های vb.net استفاده کنیم.مثلا برنامه اودین  یک dll با نام Ss_dl.dll داره گفتم شاید بشه از این فایل استفاده کرد و با فانکشنهایی که داره بشه یک نرم افزار مثل اودین بسازیم.مسلما وقتی آموزشی داده میشه که توی نت فراوان هست استقبال ضعیفی خواهد داشت ولی اگر آموزشی جدید مثل ساخت همچین برنامه های داده بشه مسلما استقبالی قوی رو خواهید دید جناب ایلیا

مبحث reverse engineering و همچنین مواردی که شما بدنبالش هستید عصاره زندگی یک مهندس معکوس و برنامه نویس هست!

آیا شما حاظر هستید برای یه همچین دوره ای مثلا 100 میلیون هزینه کنید؟

چه تعداد حاظر میشن؟ ما وقتمان شبانه روز پر هست و مسلما برای یک یا دو نفر نمیتونیم وقت بذاریم ، ضمنا دانگل میخواید بنویسید چی بشه؟ انقدر دانگل ریخته بیرون ، هنر تو فهمیدن و ساختنه نه اینکه یه چرخ رو دوباره بسازی.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...