رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در رایت فایل سرت I9500

Naruto

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید

گوشی i9500 هاردشو تعویض کردم چهارفایل زدم اومد بالا الان میخوام سریال بزنم روی گوشی فایل سرت رو میزنم ارور میده ممنون میشم راهنمایی کنین

دوستان اگه فایل cert qcn efs تست شده هم دارن ممنون میشم لینک بدن 

Capture.PNG

لینک ارسال
در 41 دقیقه قبل، Naruto گفته است :

سلام خسته نباشید

گوشی i9500 هاردشو تعویض کردم چهارفایل زدم اومد بالا الان میخوام سریال بزنم روی گوشی فایل سرت رو میزنم ارور میده ممنون میشم راهنمایی کنین

برای این مدل شما ببر دانلود مد چندین بار پشت سر هم 5 بار مثلا بزن رسیت EFS تا سریال 00 بشه تا بتونی سرت رایت کنی

لینک ارسال
در 50 دقیقه قبل، Naruto گفته است :

سلام خسته نباشید

Capture.PNG

با سلام ودرود

این فایل هارو رایت کنید

GT-I9500 cert file.rar

GT-I9500 cert .rar

هیچ وقت به خودت مغرور نشو برگ ها همیشه وقتی می ریزند که فکر می کنند،طلا شده اند.

میایی پست رو میبینی یک دونه Untitled.jpg.2201151327b1cc5d63a39c27185207f6.jpg از اینارو بزن روحیه بگیرم

My Telegram

لینک ارسال

خیلی ممنون از راهنمایی تون دوستان مشکل از هارد بوده هارد رو تعویض و یک هارد دیگه گذاشتم ولی الان گوشی میخوام فلش بزنم تا بیاد بالا تا بتونم سریال بزنم فلش نمیشه ارور باینری میده

ممنون میشم راهنمایی کنید 

photo_2017-12-20_12-23-00.jpg

photo_2017-12-20_12-23-05.jpg

لینک ارسال
در 7 دقیقه قبل، Naruto گفته است :

خیلی ممنون از راهنمایی تون دوستان مشکل از هارد بوده هارد رو تعویض و یک هارد دیگه گذاشتم ولی الان گوشی میخوام فلش بزنم تا بیاد بالا تا بتونم سریال بزنم فلش نمیشه ارور باینری میده

ممنون میشم راهنمایی کنید 

photo_2017-12-20_12-23-00.jpg

photo_2017-12-20_12-23-05.jpg

با سلام ودرود

سه فایل رو رایت کنید

system/recovery/boot  رو رایت کنید 

اگه نشد آخرین بیلد رو دانلود کنید

هیچ وقت به خودت مغرور نشو برگ ها همیشه وقتی می ریزند که فکر می کنند،طلا شده اند.

میایی پست رو میبینی یک دونه Untitled.jpg.2201151327b1cc5d63a39c27185207f6.jpg از اینارو بزن روحیه بگیرم

My Telegram

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...