رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظرسنجی از دوستان در مورد دوره ی آموزشی

ARA6

ارسال های توصیه شده

با سلام و درود ...

بنده همین چند وقت یاد یه نفر دادم نرم افزار 2 میلیون تومان.

یاد پسر خاله ام دادم سخت افزار 1500 گرفتم.

شاید بدردتون بخوره.

با سپاس

(توسعه دهنده ارشد مجید رئیسی)

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال
  • پاسخ 27
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
در 17 ساعت قبل، kaveh1_M گفته است :

باسلام به استادواساتیدمحترم هزینه نرم افزار1500 ترمیم بوت هم نبایدکمتراز1500باشه نقشه خوانی وسخت افزارهم باید2تومن باشه ازاین سقف کمتراموزش کسی نمیده ومشخصه

هزینه ی دوره ی حرفه ای آیفون چی؟ نظرتون چیه؟

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال
در 11 ساعت قبل، sbr0651 گفته است :

من حاضرم واسه ترمیم بوت وتعویض هارد تا یک ملیون پنصد تا دو میلیون بدم ؟ ولی اون چیزی واقعی که قبل از شروع کلاس باشه نه اینکه بعد اتمام دوره میبینی 10درصد اون چیزی که فکرشو میکردی هم دستت نیومد از قبل از پولشو گرفتن و هیچکس زیر بار مسولیت نمیره 

یکی از دلیل که خودم به شخصه رفتم به کسب تجربه هیچ کلاسی نرفتم همین چیزای بالا که گفتم بود 

جسارت نباشه حرف دلم زدم چون دیدم خیلیا سرشون کلاه رفت

متاسفانه حرفتون کاملا درسته...

لینک ارسال

با سلام

منم 2 میلیون دادم رفتم دوره ی نرم افزار 5 درصدم  یادم ندادن.(ختی نمیتونستم گوشی رو به حالت ریکاوری ببرم بعد از یه هفته دوره)

کسی که نرم افزار در حد متوسط کار کرده باشه میتونه در یک یا دو هفته چیزی یاد بگیره اما کسی که از پایه میخواد شروع کنه به نظر من به هیچ عنوان نمیشه در عرض یه هفته نرم افزار یاد گرفت سخت هم که جای خود دارد.

برای نرم افزار 1500 تا 2 میلیون خوبه اما اگه واقعا یاد بدن.

لینک ارسال

در مورد نرم افزار توی 2 تا 3 هفته گفتنی ها رو میشه گفت و بعدش کارآموز باید کار کنه.

در مورد سخت افزار باید به توانایی های کارآموز دقت کرد. کسی که تازه از آموزشگاه اومده نمیتونه یه دوره ببینه و از فرداش هارد بزنه. تئوری هاشو یاد میگیره و باید تمرین کنه و تجربه به دست بیاره تا مهارتش هم به میزان تئوری هاش بشه.

این دوره هایی که هم بالا گفته شد 10 - 15 روزه برای تبدیل تعمیرکار معمولی به حرفه ای هست. کسی که هیچی بلد نیست مطمئنا نمیتونه بعد از یه دوره ی 15 روزه آی سی بیبس باند آیفون اوکی کنه...

لینک ارسال
در 5 ساعت قبل، ARA6 گفته است :

هزینه ی دوره ی حرفه ای آیفون چی؟ نظرتون چیه؟

باسلام درموردهزینه اموزش ایفون بنظرمن بهتره قیمت رواز2تومن شروع کنید درضمن قیمت هامشخصه سطح اموزش های اجرایی روهم اعلام کنیدبهتره ویاریزسرفصل بدین تادوستان سطح اموزش روبدونن وبعدنظربدن به هرحال هراموزشی هزینه ای داره ووقت زیادی بایدصرف بشه برای تکمیل کردن اموزش ها

با رشد و پیشرفت تو، دیگران خود به خود شکست می خورند .

به دیگران کاری نداشته باش؛ کار خودت را درست انجام بده .

لینک ارسال

ایشالا ریز سرفصل ها اگه به جمع بندی برسیم ارائه میشه. توضیح اینکه دوره ی آیفون شامل تعویض انواع آی سی ها . تشریح مدارات و برد جهت عیب یابی ایرادات مختلف میشه...

لینک ارسال

ببینید دوستان هزینه ها بستگی به شرایط خاصی داره واسه کسی از شهر دیگه بیاد من تا 2 میلیون کمتر یاد ندادم 

من تو راسته خودم تقریبا از همه بهترم مثلا مغازه روبرویم اومد پیشم یاد بگیره میخواستم قیچیش کنم بهش گفتم 5 میلیون اون تا 4 میلیون هم حاضر بود بده 

هرچقدم بازار خراب باشه اگر خودتون زرنگ باشید و خوب یاد بگیرید حداقل روزی 100 تومن کار میکنید این پولی که مدنظرتون و قرار واسه آموزش بدید خیلی زود جبران میشه 

ولی درصورتی که آموزش دهنده اوکی آموزش بده من خیلی دیدم شنیدم میگن بعضی چیز رو میگم بقیشو خودش یاد بگیره انگار نه انگار پول گرفتن واسه همون چیزای که اموزشی باید همون یاد بگیره  :Emoji_Face_without_Mouth_42x42: وای چی گفتن میتونید باهاش شعر درست کنید :D:D:D

در کل من به شخصه هرشهری باشه میام واسه اموزش تعویض هارد و بوت تا 1500 هم میدم

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...