رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سوال در مورد حل مشکل متوقف شدن تنظیمات هنگام تنظیم ساعت و تاریخ به صورت دستی

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در 3 ساعت قبل، mohsen_mahdavi گفته است :

بنده این روش رو تست کردم حل نشد

من از یه رام کوک شده فولدر values-fa اون رو تو Setting.apk خودم کپی کردم مشکل ساعت و تاریخ حل شد

ولی نمیدونم کدوم قسمت رو ادیت کردن

ببینید وقتی فارسی میکنید نیاز نیست همه فولدر هایی که fa دارند رو جایگزین کنید میتوانید فقط string.xml را جایگزین کنید 

همینطور در صورت وجود اشکال در عبارت ها باگ تولید میشه و همیشه روش جایگزینی جواب نمیده در خیلی مواقع باید ترانسلیت کرد

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 5 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

ببینید وقتی فارسی میکنید نیاز نیست همه فولدر هایی که fa دارند رو جایگزین کنید میتوانید فقط string.xml را جایگزین کنید 

همینطور در صورت وجود اشکال در عبارت ها باگ تولید میشه و همیشه روش جایگزینی جواب نمیده در خیلی مواقع باید ترانسلیت کرد

موفق باشید

من رام c5000 هنگ کنگ که فارسی داره رو باز کردم و فقط داخل secsetting اسم نوشتم و تغییری ندادم

بعدش که بستم مشکل ساعت و تاریخ بوجود اومد

یعنی کلا فارسی داشت من هیچی اضافه نکردم

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، houshangdehghan گفته است :

من رام c5000 هنگ کنگ که فارسی داره رو باز کردم و فقط داخل secsetting اسم نوشتم و تغییری ندادم

بعدش که بستم مشکل ساعت و تاریخ بوجود اومد

یعنی کلا فارسی داشت من هیچی اضافه نکردم

از یه سیستم دیگه برای کامپایلر و دی کامپایلر apk سیتینگ استفاده کنید یا برنامه apk stop fix دباره دانلود کنید و مراحلو پیش ببرید

برای زنده ماندن دو خورشید لازم است؛

یکی در آسمان و یکی در قلب...

لینک ارسال
در 4 دقیقه قبل، ghodooss گفته است :

از یه سیستم دیگه برای کامپایلر و دی کامپایلر apk سیتینگ استفاده کنید یا برنامه apk stop fix دباره دانلود کنید و مراحلو پیش ببرید

با هرچی تست کردم همین بود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...