رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ریپک cache.img.ext4

ارسال های توصیه شده

سلام

رام g500d از نوع ext4 هستش و ابزاری رو نتونستم پیدا کنم برای ریپک اون چون 28 بیتی هستش

البته برای 32 بیتی ابزار دارم ولی کنترلی روی تبدیل به 28 بیتی در ابزار قرار ندادن و فقط file-context باید بزارم ولی تبدیل به 32 بیتی و فرمت img می کنه من فرمت ext4 میخام و 28 بیتی

اگه ابزاری هست در ویندوز یا سایجوین لطفا اعلام فرمایید ممنون

لینک ارسال

دوستان لطفا کمک کنید سوال بالا روپرسیدم چون وقتی پوشه سیستم رو رایت می کنم روی گوشی بعد ریستارت میاد ریکاوری و روی csc_zip ارور میده ارور 7

مثل اینکه فایل cache با فارسی کردن پوشه سیستم همخوانی ندارد

لطفا اگه اطلاعی دارید از چگونگی حل این مشکل لطفا کمک کنید

خواستم خودم فایل cache رو دستکاری کنم طبق فایل cache مربوط به رام G900f که فارسی است

اما موفق نمیشم چون نمی تونم پک کنم فایل رو شایدم اصلا محتویات رو غلط تغییر می کنم

لینک ارسال

دوستان لطفا کمک کنید سوال بالا روپرسیدم چون وقتی پوشه سیستم رو رایت می کنم روی گوشی بعد ریستارت میاد ریکاوری و روی csc_zip ارور میده ارور 7

مثل اینکه فایل cache با فارسی کردن پوشه سیستم همخوانی ندارد

تازه با سیمکارت فورجی مشکل داره و نمیاد بالا

مطمئنم دلیلش فایل cache هستش

لطفا اگه اطلاعی دارید از چگونگی حل این مشکل لطفا کمک کنید

خواستم خودم فایل cache رو دستکاری کنم طبق فایل cache مربوط به رام G900f که فارسی است

اما موفق نمیشم چون نمی تونم پک کنم فایل رو شایدم اصلا محتویات رو غلط تغییر می کنم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود 

اگر میخواهید 28 بیتی باشه نیازی نیست به چیزی تبدیل کنید به همون روش ساده ریپک کنید ولی اما اگر میخواهید 32 بیتی تبدیل کنید باید اول ریپک کنید و سپس تبدیل کنید 

آموزش ها کاملا در انجمن هست شما باید کمی بردبار باشید و با حوصله جستجو و مطالعه کنید محتوای فایل کش در صورت دستکاری هیچوقت رایت نخواهند شد چون روی زیپ امضای دیجیتالی سامسونگ هست و در صورتی که ذره ای فایل اضافه یا محتوای آن ویرایش بشه این امضا از بین میره 

برای رایت کش مدیفای شده نیاز هست کنار ریکاوری کاستوم رایت بشه تا برای امضای دیجیتالی محدودیتی نباشه 

همینطور در صورتی که نسخه اندروید بالای 5 هست نیاز به file_contexts هست و کش نیز مانند system ریپک میشه 

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 15 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

سلام و درود 

اگر میخواهید 28 بیتی باشه نیازی نیست به چیزی تبدیل کنید به همون روش ساده ریپک کنید ولی اما اگر میخواهید 32 بیتی تبدیل کنید باید اول ریپک کنید و سپس تبدیل کنید 

آموزش ها کاملا در انجمن هست شما باید کمی بردبار باشید و با حوصله جستجو و مطالعه کنید محتوای فایل کش در صورت دستکاری هیچوقت رایت نخواهند شد چون روی زیپ امضای دیجیتالی سامسونگ هست و در صورتی که ذره ای فایل اضافه یا محتوای آن ویرایش بشه این امضا از بین میره 

برای رایت کش مدیفای شده نیاز هست کنار ریکاوری کاستوم رایت بشه تا برای امضای دیجیتالی محدودیتی نباشه 

همینطور در صورتی که نسخه اندروید بالای 5 هست نیاز به file_contexts هست و کش نیز مانند system ریپک میشه 

موفق باشید

میشه دقیق تر بگین؟

یعنی برا رایتش باید چیکار کرد؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 3 ساعت قبل، houshangdehghan گفته است :

میشه دقیق تر بگین؟

یعنی برا رایتش باید چیکار کرد؟

نیاز هست اگر گوشی بوتلودر لاک هست انلاک بشه 

و همینطور نیاز به ریکاوری کاستوم هست 

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 4 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

نیاز هست اگر گوشی بوتلودر لاک هست انلاک بشه 

و همینطور نیاز به ریکاوری کاستوم هست 

ریکاوری کاستوم برای چی نیاز هست؟

در صمن ایلیا جان چند تا موضوع مطرح کردم ممنون میشم ج بدی

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 17 دقیقه قبل، houshangdehghan گفته است :

ریکاوری کاستوم برای چی نیاز هست؟

در صمن ایلیا جان چند تا موضوع مطرح کردم ممنون میشم ج بدی

برای اینکه پوشه زیپ موجود در کش بعد از دستکاری امضای دیجیتالی را از دست داده و توسط ریکاوری جعلی شناخته میشود.

چه موضوعی ؟

لینک ارسال
در 6 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

برای اینکه پوشه زیپ موجود در کش بعد از دستکاری امضای دیجیتالی را از دست داده و توسط ریکاوری جعلی شناخته میشود.

چه موضوعی ؟

درخواست آموزش حل مشکل مثلث زرد و متوقف شدن ساعت تاریخ بعد از فارسی سازی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...