رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل فلش نشدن g530f

ارسال های توصیه شده

سلام 

دوستان ی گوشی مدل g530f هست هر رام فلش ک بگید تست کردم خطا میزد بعد از تلاش های مجدد تونستم از فایل های موجود ریکاوری بوت و سیستم رایت کنم الان گوشی آمده بالا اما الان با اینکه بیس Ime داره اما میزنه سیمکارت وارد کنید. لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک ارسال
در 9 ساعت قبل، sadeghzakeri گفته است :

سلام 

دوستان ی گوشی مدل g530f هست هر رام فلش ک بگید تست کردم خطا میزد بعد از تلاش های مجدد تونستم از فایل های موجود ریکاوری بوت و سیستم رایت کنم الان گوشی آمده بالا اما الان با اینکه بیس Ime داره اما میزنه سیمکارت وارد کنید. لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

باسلام به دوست عزیز رام منطقه تست کنیداعلام نتیجه کنید درضمن یکبارگوشی روانلاک کنیدوبعدتست کنید sn گوشی روهم بدین رامی هم که روی گوشی زدین روبگین مدل دقیق رام

با رشد و پیشرفت تو، دیگران خود به خود شکست می خورند .

به دیگران کاری نداشته باش؛ کار خودت را درست انجام بده .

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، kaveh1_M گفته است :

باسلام به دوست عزیز رام منطقه تست کنیداعلام نتیجه کنید درضمن یکبارگوشی روانلاک کنیدوبعدتست کنید sn گوشی روهم بدین رامی هم که روی گوشی زدین روبگین مدل دقیق رام

سلام عزیز سریال گوشی اینه و رام فعلی هم اینه. ممنون میشم رام پیدا کنید

IMG_20171127_114134.jpg

IMG_20171127_114106.jpg

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، sadeghzakeri گفته است :

سلام عزیز سریال گوشی اینه و رام فعلی هم اینه. ممنون میشم رام پیدا کنید

IMG_20171127_114134.jpg

IMG_20171127_114106.jpg

الان مشکل سریال نامبر دارم سریال 0 شده هر رامی هم بگید تست کردم اوکی نشد اگه رام دارید ممنون میشم لینک بدید 

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، hamed67vi گفته است :

برای مشکل شبکتون میتونید فایل qcn رایت کنید

اما اگه گوشی سیم کارت نمیشناسه صد در صد سخت افزاریه

موفق باشید

دوست عزیز قبل از ک بخوام فلش کنم گوشی هیچ مشکلی نداشت بعد از فلش اینجوری شده فایل مودم هر کاری میکنم رایت نمیشه 

لینک ارسال
در در 6 آذر 1396 در 19:51، sadeghzakeri گفته است :

دوست عزیز قبل از ک بخوام فلش کنم گوشی هیچ مشکلی نداشت بعد از فلش اینجوری شده فایل مودم هر کاری میکنم رایت نمیشه 

http://samsung-updates.com/details/86200/Galaxy_Grand_Prime_SM-G530F/SM-G530F/XSG/G530FXXS1APL1.html

این رامو رایت کن تا مشکل شبکتون حل شه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...