رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل عجیب j710fبعد از آپدیت

ارسال های توصیه شده

با سلام

رامین جان وقتی که دانگرید میکنید چه اروری میده

و شما این بار با هرفایلی 6.0.1 که داری با باکس z3x  یا octopus 

فقط system / boot/ recavre  رو رایت کنید و بعد از طریق ریکاوری فکتوری ریست کنید

بعد از بالا اومدن رام اندروید 7 رو رو رایت کنید

اعلام نتیجه :Revolving_Pink_Hearts_Emoji_Icon_42x42:

هیچ وقت به خودت مغرور نشو برگ ها همیشه وقتی می ریزند که فکر می کنند،طلا شده اند.

میایی پست رو میبینی یک دونه Untitled.jpg.2201151327b1cc5d63a39c27185207f6.jpg از اینارو بزن روحیه بگیرم

My Telegram

لینک ارسال
  • پاسخ 32
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

باسلام فقط کافیه گوشی رو روت کنیدفایل cf root مناسب رام وگوشی رایت کنیدمشکل حل میشه درضمن حتمااعلام نتیجه کنیدتادرصورت جواب نگرفتن دوستان واساتیدراهنمایی میکنن

با رشد و پیشرفت تو، دیگران خود به خود شکست می خورند .

به دیگران کاری نداشته باش؛ کار خودت را درست انجام بده .

لینک ارسال

هیچ فایل سیستمیه اندروید 6 نصب نمیشه..

4تا فایل اندروید 6 دارم...که هیچ کدومشون نصب نمیشه..

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

برای روت ریکاوری کاستوم نصب کردم...

اونجا تاچش کار میکنه...

ولی رم رو شناسایی نمیکنه تا سوپر سو نصب کنم..:Anguished_Face_Emoji_42x42:

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال

دوست عزیز احتمال زیاد گوشیه شما رام باینری لازم داشته باشه تا فلش بشه چون با 4 تا فایل فلش نشده شما یه عکس از دانلودینگ بزارید تا فایل باینری رو براتون اپ کنم من خودم این مشکل رو داشتم 

تنها زمانی قادریم از بالا به کسی نگاه کنیم که بخواهیم او را از زمین بلند کنیم

لینک ارسال

مشکل حادی نیست جدیدترین نسخه رام اندروید 7.0 رو بگیرید و فلش کنید...اگه Z3X دارید دو تیک ریپارتیشن و آپدیت بوت رو هم بزنید تا فریمور رایت بشه برگرده حالت رسمی وقتی توی همین دانلود مود اون Custom بره میاد بالا

یا کامبنیشن بزنید بعد رام رسمی

لینک ارسال

سلام این پارتیشن شما پیدا نمیشه

/misc

This partition contains miscellaneous system settings in form of on/off switches. These settings may include CID (Carrier or Region ID), USB configuration and certain hardware settings etc. This is an important partition and if it is corrupt or missing, several of the device’s features will will not function normally.

رام چهار فایل روی گوشی تست کنید و یا فایل کامبینیشن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...