رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارسال های توصیه شده

دوستان من یه دانگل EFT  تهیه کردم نصب رو هم مطابق کلیپ تو یوتوب انجام دادم الان تنها مشکلی که دارم اینه زمانی که میخوام یه گوشی که USB DEBUG  هم فعال کردم رو از طریق R  شناسایی کنه هر چی R  رو میزنم دیواسی رو شناسایی نمیکنه .اگه میشه کمک کنید. درایور ها هم نصب کردم با دانگل BST  راحت اسکن میگیره اما EFT هیچ دیواسی رو شناسایی نمیکنه

اگر دانشی مرد گوید سخن

تو بشنو که دانش نگردد کهن

story-19974-19974-xlarge.jpg

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، originalmobileorg گفته است :

دوستان من یه دانگل EFT  تهیه کردم نصب رو هم مطابق کلیپ تو یوتوب انجام دادم الان تنها مشکلی که دارم اینه زمانی که میخوام یه گوشی که USB DEBUG  هم فعال کردم رو از طریق R  شناسایی کنه هر چی R  رو میزنم دیواسی رو شناسایی نمیکنه .اگه میشه کمک کنید. درایور ها هم نصب کردم با دانگل BST  راحت اسکن میگیره اما EFT هیچ دیواسی رو شناسایی نمیکنه

با سلام ودرود

این درایور هارو نصب کن و pc رو ریستارت کن بینید که شناسایی میکنه یا نه اعلام نتیجه یادتون نره

دانلود

هیچ وقت به خودت مغرور نشو برگ ها همیشه وقتی می ریزند که فکر می کنند،طلا شده اند.

میایی پست رو میبینی یک دونه Untitled.jpg.2201151327b1cc5d63a39c27185207f6.jpg از اینارو بزن روحیه بگیرم

My Telegram

لینک ارسال

با سلام وتشکر از توجه شما.این درایور روهم نصب کردم اما همچنان از طریق adb  دیواسی رو شناسایی نمیکنه

آیا میشه از آپدیت جدید این دانگل باشه؟

از خود دانگل یا سیم کارتش چطور؟

اگر دانشی مرد گوید سخن

لینک ارسال

درود

کابل رو از گوشی جدا کنید دانگل best رو اجرا کنید وقتی اجرا شد کابل رو وصل کنید به گوشی و USB DEBUG رو فعال کنید و R رو بزنید تمام

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال
در 49 دقیقه قبل، originalmobileorg گفته است :

با سلام وتشکر از توجه شما.این درایور روهم نصب کردم اما همچنان از طریق adb  دیواسی رو شناسایی نمیکنه

آیا میشه از آپدیت جدید این دانگل باشه؟

از خود دانگل یا سیم کارتش چطور؟

سلام ودرود

شما لطف کنید آخرین ورژن EFT  رو دانلود کنید

EFT

هیچ وقت به خودت مغرور نشو برگ ها همیشه وقتی می ریزند که فکر می کنند،طلا شده اند.

میایی پست رو میبینی یک دونه Untitled.jpg.2201151327b1cc5d63a39c27185207f6.jpg از اینارو بزن روحیه بگیرم

My Telegram

لینک ارسال

با سلام و دروووووود تشکر بسیار تمامی اساتید مطابق راهنمایی دوست عزیز مون ghodooss پیش رفتم و اوکی شد .مچکرم دوستان

اگر دانشی مرد گوید سخن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...