رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تبدیل n920p به n920f??

ارسال های توصیه شده

سلام من یک نوت پنج امروز دیدم که در ریکاوری. N920p بود ولی در منوی گوشی n920f. نشان میداد

منوی فارسی و کیبورد فارسی

بدون مشکل؟؟؟ 

چطور اینکار انجام شده؟ 

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، salahaddin2324 گفته است :

سلام من یک نوت پنج امروز دیدم که در ریکاوری. N920p بود ولی در منوی گوشی n920f. نشان میداد

منوی فارسی و کیبورد فارسی

بدون مشکل؟؟؟ 

چطور اینکار انجام شده؟ 

گوشی sprint هستش

منم خودم یه نوت دارم تو دانلودینگ n920p ولی رام n920f روش هستش

پــســتــه لـال , ســکــوتــش دنــدان شــکــن اســت

داری میری بی زحمت Untitled.jpg  تشکر فراموش نشه

لینک ارسال
در 8 ساعت قبل، behnam1991 گفته است :

گوشی sprint هستش

منم خودم یه نوت دارم تو دانلودینگ n920p ولی رام n920f روش هستش

آره اسپرینت هستش ولی لوگوی اسپرینت حذف شده و تنها راه تشخیص اسپرینت بودن گوشی ریکاوری و دانلودینگ و زیر باتری هستش

می خوام بدونم اینارو اگه بخوان آپدیت کنن دقیقا چه رامی باید تزریق بشه سری p باید رایت کرد یا سری f  بعد اینکه اصلا مگه گوشی بالا میاد اگه رام یه کشور دیگه رو تزریق کرد؟؟؟

لینک ارسال
در 46 دقیقه قبل، salahaddin2324 گفته است :

آره اسپرینت هستش ولی لوگوی اسپرینت حذف شده و تنها راه تشخیص اسپرینت بودن گوشی ریکاوری و دانلودینگ و زیر باتری هستش

می خوام بدونم اینارو اگه بخوان آپدیت کنن دقیقا چه رامی باید تزریق بشه سری p باید رایت کرد یا سری f  بعد اینکه اصلا مگه گوشی بالا میاد اگه رام یه کشور دیگه رو تزریق کرد؟؟؟

سلام گوشی شما N920P هستش ..یه اسمی توی منو تغییر دادن چیز خاصی نیست رامش هم همون N920P هست موقع آپدیت هم فایل مودم نزنید سریال و شبکه نابود میشه

لینک ارسال

رامهایی هستن ک میشه روی گوشیهای مشابه ک مشخصات تقریبا مشابهی دارنرایت بشه مثلا برای فارسی گوشی a7108 میشه از رام a710fd استفاده کرد یا برای فارسی سازی گوشی j5108 میشه از رام j510f استفاده کرد در مورد گوشیهای اسپرینت هم اینطوری هستش

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

درود

اون کاستوم رام هست که نصب شده روی n920p

رام n920f هست ولی کرنلش به اصطلاح هسته ی آندروید گوشی n920p هست

و دلیل نصبش به خاطر محدودیتهایی هست که در گوشیهای اپراتوری اعمال شده مثل مشکلات شبکه - نداشتن زبان فارسی و ....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...