رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

گوشی lenovo vibe z k910

ارسال های توصیه شده

سلام

دوستان یک گوشی لنوو k910 دارم که یهو خاموش شد و اینکه وقتی روشنش میکنم بالا نمیاد ، در این حد ک لوگو لنوو میاد و باز دوباره ریست میشه و این اتفاق تا زمانی ک برق باتری رو قطع نکنم ادامه داره...

از ریکاوری مود هم که وارد میشم گوشی رو ریست فکتوری میکنم و لی بازم همون آش و همون کاسه

از همین سایتم رامشو دانلود کردم ولی همونطور ک گفتم چون اولا گوشی بالا نمیاد و دوما حافظه نمیخوره نمیتونم روش اجرا کنم.:Emoji_Face_without_Mouth_42x42:

کسی از دوستان میتونه منو راهنمایی کنه؟ که هم یک نایپک آموزشی بشه هم مشکل من رفع..

ممنون از همه

لینک ارسال
  • پاسخ 22
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

تکمیلی

واسه گوشی و تبلت های لنوو که از پردازنده مدیاتک بهره میبرند یک نرم افزار به اسم SP flash tools وجود داره که بسیار کاربردی هستش ولی گوشی lenovo vibe z k910 از پردازنده کوآلکام- اسنپدراگون بهره میبره و نمیشه از اون نرم افزار واسه نصب رام روش استفاده کرد....

لینک ارسال

تکمیلی

یک نرم افزار به اسم  Qcomdloader Tool برای فلش رام رسمی روی پردازنده کوالکام ارایه شده که متاسفانه رامی که بشه با این نرم افزار روی این گوشی نصب کرد پیدا نمیشه....

لینک ارسال

درود

بیلد 1445 K910 LENOVO

دانلود کنید و  در ریکاوری به صورت اپدیت OTA نصب کنید

UPDATE.ZIP رو به مموری منتقل کنید و در ریکاوری UPDATE FROM SD CARD کنید

لینک ارسال
در 2 دقیقه قبل، Alireza_Shahrokhi گفته است :

درود

بیلد 1445 K910 LENOVO

دانلود کنید و  در ریکاوری به صورت اپدیت OTA نصب کنید

عرض ادب

ممنون از راهنماییتون دوست عزیز

بعد از دانلود رامی ک گذاشتید با چه نرم افزاری میتونم نصبش کنم؟

لینک ارسال

رام به صورت OTA هستش و نیاز به نرم افزار فلش نداره .کافیه به مموری منتقل کنید و  در منو ریکاوری  UPDATE FROM SD CARD  رو انتخاب کنید

لینک ارسال

رام به صورت OTA هستش و نیاز به نرم افزار فلش نداره .کافیه به مموری منتقل کنید و  در منو ریکاوری  UPDATE FROM SD CARD  رو انتخاب کنید

متاسفانه این مدل مموری نمیخوره و گوشی هم همونطور که گفتم بالا نمیاد که بتونم این رامو بریزم روش!

به لبتابم که در حالت ریکاوری مود متصل میکنم ، گوشی رو میشناسه ولی ن بصورت هارد درایو ک بشه چیزی روش ریخت...

لینک ارسال

دقت نکردم مموری نمیخوره و حافظه داخلی هم دسترسی ندارید 

دارم چک میکنم روش انبریک رو میدم خدمتتون به زودی

لینک ارسال

اگه داخل ریکاوری این گزینه رو دارید 

Apply update from ADB:

گزینه رو انتخاب کنید و با استفاده از دستور زیر ابدیت رو نصب کنید 

adb sideload ota.zip

فایل دانلودی رو باید به OTA.ZIP تغییر نام بدید و در پوشه ADB FASTBOOT بزارید

لینک ارسال

دقت نکردم مموری نمیخوره و حافظه داخلی هم دسترسی ندارید 

دارم چک میکنم روش انبریک رو میدم خدمتتون به زودی

لطف بزرگی میکنید :)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...