رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست روت تست شده j530f

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید دوستان

داخل اینترنت هر فایل روتی که بود زدم روی گوشی بوت میرفت ولی گوشی روت نمیشد مجور میشدم گوشی رو فلش کنم 

ممنون میشم یه فایل تست شده که روت میشه رو قرار بدید 

لینک ارسال
در 4 دقیقه قبل، Naruto گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان

داخل اینترنت هر فایل روتی که بود زدم روی گوشی بوت میرفت ولی گوشی روت نمیشد مجور میشدم گوشی رو فلش کنم 

ممنون میشم یه فایل تست شده که روت میشه رو قرار بدید 

با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

بفرماید روت تست شده ورژن 7

SM-J530F ver 7.7z

twrp رو رایت کنید و BETA-SuperSU

رو از طریق twrp  نصب کنید

هیچ وقت به خودت مغرور نشو برگ ها همیشه وقتی می ریزند که فکر می کنند،طلا شده اند.

میایی پست رو میبینی یک دونه Untitled.jpg.2201151327b1cc5d63a39c27185207f6.jpg از اینارو بزن روحیه بگیرم

My Telegram

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، Naruto گفته است :

موقع رایت SuperSU این ارور میاد y5po_photo_2017-11-07_10-27-47.jpg

درود

شما لطف کنید این supersu  رو نصب کنید و اعلام نتیجه کنید ممنون

SuperSU

هیچ وقت به خودت مغرور نشو برگ ها همیشه وقتی می ریزند که فکر می کنند،طلا شده اند.

میایی پست رو میبینی یک دونه Untitled.jpg.2201151327b1cc5d63a39c27185207f6.jpg از اینارو بزن روحیه بگیرم

My Telegram

لینک ارسال

ممنون

دوست عزیز با همین فایل روت بیشتر از 10 تا گوشی رو روت کردم وهیچ مشکلی نداره

شما لطف کنید با این فریمور گوشی رو فلش کنید و دوباره فایل روت رو رایت کنید

لینک دانلود

My Telegram

لینک ارسال

برادر  اوزوماکی دنبال فایل روت نباش همون ریکاوری و سوپر یوزر ورژن 82 روتش میکنه ولی قبلش باید انکریپشن رو بردارید برای این که گولش بزنید طبق روش زیر عمل کنید

فایل روت رو درون یک رم بذارید وارد گوشی کنید بردید به ریکاوری بعد برید قسمت WIPE گزینه سمت راستی وایپ یا فرمت یادم نیست اونو بزنید کیبورد میاد بالا yes رو تایپ کنید اینتر بزنید(کل حافظه پاک میشه) برگردید از رم فایل سوپریوزر رو راحت نصب کنید و گوشی رو روشن کنید موفق باشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...