رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

در خواست رام یا بوت گوشی HTC ONE A9S

ارسال های توصیه شده

با سلام

من یک گوشی HTC ONE A9S با IMEI : 1.01.401.7.8.0
را بخاطر روت کردن ابتدا بوت لودر را انلاک کردم ولی شتباها فایل کاستوم ریکاوری مدل one a9 را با فست بوت نصب کردم مدل گوشی من one a9s است

ریکاوری کاستوم نصب شد ولی گوشی وارد محیط ریکاوری نمیشد ولی مشکلی نداشت و روشن و خاموش میشد

یکبار ریست فکتوری کردم که گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد و دائما هر چند ثانیه یکبار ویبره میزنه یعنی مدام ری استارت میشه و ویبره روشن و خاموش شدن میزنه ولی روی ال سی دی هیچی نمیاد و وقتی به کامپیوتر وصل میکنم در دیوایس منیجر دائما گوشی شناسایی و ظرف یک ثانیه قطع میشه و دایما صدای قطع و وصل شدن دیوایس میاد

گوشی نه وارد کحیط ریکاوری میشه نه وارد فست بوت یا دانلودینگ میشه و با گرفتن ولوم بالا یا پایین یا هر دو با پاور هیچ اتفاقی نمی افتد

فایل RUU برای این مدل نیست و فقط یک مدل فایل فشرده 2PWDIMG_E36_ML_UL_M60_SENSE8GP_HTC_Europe_1.01.401.9_Radio_1.1634V1P20T18.4200.611251_EU_release_490739_signed

پیدا کردم که نصب نمیشه و همانطور که میدونید فایلهای فشرده گوشی HTC قابل اکسترکت کردن نیستند و ارور میده اگر از حالت فشرده خارج بشه و نمیشه فایل boot.img را استخراج کرد یا فرمت فایل بشکلی بشه که بونم با فلش تولز بزنم البته باید دید فلش تولز اگر باطری را در بیارم شناسایی میکنه یا نه

الان بوت گوشی مشکل داره و نیاز به فایل بوت و فایلهایی دارم که بتونم با فلش تولز بوت را ترمیم کنم

دوستان اگر راهنمایی کنند ممنون میشم

لینک ارسال

درود خدمت شما

ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم

برای حل مشکلتون نیاز دارید که از بکاپ یه گوشی دیگه استفاده کنید

و مشکل شما بوت هستش و با فلش تولز یا همچین چیزایی قابل حل نیست

به یک نرم افزار کار مجرب مراجعه کنید تا مشکل شمارو حل کنه

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، hamed67vi گفته است :

درود خدمت شما

ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم

برای حل مشکلتون نیاز دارید که از بکاپ یه گوشی دیگه استفاده کنید

و مشکل شما بوت هستش و با فلش تولز یا همچین چیزایی قابل حل نیست

به یک نرم افزار کار مجرب مراجعه کنید تا مشکل شمارو حل کنه

ممنون از راهنمایی شما

من خودم نرم افزار کار هستم و برای اینکه مطمئن باشم به یکی دوتا از دوستان که توی نرم افزار بسیار وارد هستن دادم اونها هم نتونستن چون توی دوتا باکس این مدل تعریف نشده بود

مشکل اینکه فایل بوت یا فریمور قابل فلش با نرم افزار فلش تولز برای این مدل نیست وگرنه هوواوی هم داشتم مشکل مشابه داشته وقتی فریمور استوک اورجینال زدم حل شده چون بوت هم درست میشه وقتی شما رام استوک را فلش کنید 

لینک ارسال
در در 16 آبان 1396 در 07:42، Babak_kish گفته است :

ممنون از راهنمایی شما

من خودم نرم افزار کار هستم و برای اینکه مطمئن باشم به یکی دوتا از دوستان که توی نرم افزار بسیار وارد هستن دادم اونها هم نتونستن چون توی دوتا باکس این مدل تعریف نشده بود

مشکل اینکه فایل بوت یا فریمور قابل فلش با نرم افزار فلش تولز برای این مدل نیست وگرنه هوواوی هم داشتم مشکل مشابه داشته وقتی فریمور استوک اورجینال زدم حل شده چون بوت هم درست میشه وقتی شما رام استوک را فلش کنید 

اگه یه گوشی از این مدل داشته باشید یا بکاپ این مدل رو پیدا کنید میتونید با مموری فایل sdc درست کنید گوشیرو ببرید دانلودمد من چند نمونه تو htc داشتم با همین روش مشکلشونرو حل کردم

لینک ارسال

اگر فایل ریاوری اشتباه رایت کرده باشید باعث بوت لوپ شدن گوشی نمیشه من سالهاست دارم اچ تی سی کار میکنم و بارها کاستوم ریکاوری متفاوت هم روگوشی زدم مشکل شما و گفته هاتون تناقض هایی باهم داره اینکه وارد ریکاوری نمیشه درست اما ریسیت شدن پشت سر هم ربطی ب فایل ریکاوری اشتباه نداره شما دقیق بگید چ کارهایی کردید تا بنده راهنماییتون بکنم

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
در در 17 آبان 1396 در 13:22، hamed67vi گفته است :

اگه یه گوشی از این مدل داشته باشید یا بکاپ این مدل رو پیدا کنید میتونید با مموری فایل sdc درست کنید گوشیرو ببرید دانلودمد من چند نمونه تو htc داشتم با همین روش مشکلشونرو حل کردم

دوست عزیز گوشی توی دانلودینگ مد یا ریکاوری یا فست بوت نمیره

گوشی بعد از اینکه ریست فکتوری کردم خاموش شد یعنی دایما خاموش و روشن میشه البته توی نمایشگر هیچ چیزی نمیاد حتی علامت شارژ وقتی شارژر وصل باشه هم نمیاد منتها چون هر چند ثانیه یک ویبره میزنه و وقتی به کامپیوتر با کابل متصل میکنید دائما صدای وصل شدن و قطع شدن سخت افزار جدید میاد مشخص میشه که گوشی دایم در حال روشن و خاموش شدن هست

بکاپ از رام همین مدل با همین imei را پیدا کردم منتها فایل فشرده htc را نمیشه اکسترکت کردم وگرنه میشد باطری را دراورد و گوشی خاموش را فلش زد اگر توی دانلودینگ میرفت که مشکلی نبود

ممنون

لینک ارسال
در در 17 آبان 1396 در 18:10، siavash sadr گفته است :

اگر فایل ریاوری اشتباه رایت کرده باشید باعث بوت لوپ شدن گوشی نمیشه من سالهاست دارم اچ تی سی کار میکنم و بارها کاستوم ریکاوری متفاوت هم روگوشی زدم مشکل شما و گفته هاتون تناقض هایی باهم داره اینکه وارد ریکاوری نمیشه درست اما ریسیت شدن پشت سر هم ربطی ب فایل ریکاوری اشتباه نداره شما دقیق بگید چ کارهایی کردید تا بنده راهنماییتون بکنم

دوست عزیز وقتی شما فایل boot.img را برای ریکاوری کاستوم رایت میکنید چون این فایل روی ریکاوری استوک میشینه اندازه پارتیشن بوت را تغییر میده ولی اگر ریست فکتوری نکنید مشکلی پیش نمیاد ولی اگر ریست کردید گوشی چون اندازه پارتیشن بوتش عوض شده دیگه بالا نمیاد بوت لوپ نمیشه سافت بریک میشه من هواوی هم داشتم همین مشکل براش پیش اومد

ولی اینکه من چکار کردم 

من ابتدا گوشی را انلاک کردم و برای روت کردن فایل ریکاوری استوک 1154twrp-3.0.2-0-hiae_One_A9.img را که مال مدل a9 هست با فست بوت نصب کردم بدونه ارور نصب شد ولی وقتی وارد دانلودینگ میشدم و گزینه ریکاوری را انتخاب میکردم وارد ریکاوری نمیشد نه ریکاوری استوک خود گوشی نه ریکاوری کاستوم که نصب کرده بودم 

اشتباه کردم و اومدم گوشی را ریست فکتوری کردم گفنم یکبار ریست فکتوری کنم و مجداد ریکاوری کاستوم را نصب کنم ولی وقتی ریست فکتوری کردم نمایشگر گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد و فقط از اینکه هر چند ثانیه یکبار ویبره میزنه و وقتی به کامپیوتر وصل میکنم دائما صدای قطع و وصل شدن دیوایس جدید میاد مشخص میشه که گوشی دائما در حال ری استارت شدنه

و با گرفتن کلیدهای ولوم بالا یا پایین یا هردو با پاور تا ده دقیقه هم که نگه دارید هیچ اتفاقی نمی افته

الان مشکل اینکه باید بوت گوشی ترمیم بشه منتها متاسفانه توی باکس هم این مدل نیست

لینک ارسال

اینکه شما میگید فایل بوت اشتباه رایت کردن باعث بالا نیومدن گوشی میشه درست اینو همه میدونن اولا شما فایل ریکاوری نصب کردید ن فایل بوت تا اینجا درسته؟اگر درست باش حتی بعد از ریسیت فکتوری هم گوشی بالا میاد ووارد فست بوت میشه یعنی با فایل ریکاوری اشتباه و فکتوری ریسیت هیچوقت گوشی بوت لوپ نمیشه مگر با رایت فایل سیستمی یا فایل بوت اشتباه پس اگر گوشی شما پشت سر هم ریسیت میشه فایلی غیر فایل ریکاوری رایت شده روش شما کابل رو وصل کنید ب گوشی هر دو ولوم رو باهم بگیرید و گوشی رو روشن کنید ببینید در این حالت عکس العملی داره یا ن

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
در 21 ساعت قبل، siavash sadr گفته است :

اینکه شما میگید فایل بوت اشتباه رایت کردن باعث بالا نیومدن گوشی میشه درست اینو همه میدونن اولا شما فایل ریکاوری نصب کردید ن فایل بوت تا اینجا درسته؟اگر درست باش حتی بعد از ریسیت فکتوری هم گوشی بالا میاد ووارد فست بوت میشه یعنی با فایل ریکاوری اشتباه و فکتوری ریسیت هیچوقت گوشی بوت لوپ نمیشه مگر با رایت فایل سیستمی یا فایل بوت اشتباه پس اگر گوشی شما پشت سر هم ریسیت میشه فایلی غیر فایل ریکاوری رایت شده روش شما کابل رو وصل کنید ب گوشی هر دو ولوم رو باهم بگیرید و گوشی رو روشن کنید ببینید در این حالت عکس العملی داره یا ن

دوست عزیز ریکاوری جزو بوت محسوب میشه برای همین وقتی شما ریکاوری کاستوم نصب میکنید بوت گوشی یا منوی ریکاوری تغییر پیدا میکنه یععنی قبل از لود شدن اندرویید شما وارد فست بوت یا ریکاوری مد میشوید برای همین ریکاوری های کاستوم بر مبنای بوت گوشی درست میشوند وگرنه یک فایل ریکاوری کاستوم مثل سایر فریمورهای apk یا سوپر یوزر عمومی درست میشد و برای همه گوشی های اندرویید میشد استفاده کرد ولی همانطور که میدونید ریکاوری استوک هر گوشی جداگانه است چون برای بوت اون گوشی ساخته شده ولی در مورد اسمش شما موقع رایت با فست فوت اسمش را ریکاوری یا boot.img بزارید فرقی نمیکنه بهرحال ریکاوری روی بوت میشینه در غیر اینصورت اگر شما گوشی را هارد ریست یا سافت ریست میکردید باید به حالت اولیه برمیگشت و مجداد ریکاوری استوک برمیگشت حتی گوشی وقتی ریکاوری کاستوم داره نمیتونید اپدیت نرم افزاری داشته باشید از طریق خود گوشی و باید برای اپدیت جدید فلش بزنید و با فلش رام رسمی بوت برمیگرده

همه این روشها را انجام دادم حتی تا ده دقیقه هم نگه داشتم در حالتی که گوشی به کامپیوتر یا شارژر وصل بود و هر سه حالت هر دو کلید و پاور ولوم زیادو پاور و ولوم کم و پاور را تست کردم باطری را کالیبره کردم یعنی گذاشتم کاملا تخلیه شد و بعد از چند روز که گوشی خاموش بود باز هم همین کارها را تکرار کردم ولی هیچ فرقی نمیکنه به محض اینکه به پی سی یا شارژر وصل میشه شروع میکنه به ویبره زدن و دایما از روی کامپیوتر قطع و وصل میشه

متاسفانه این مدل a9s هنوز در سایت رسمی اچ تی سی فریمور نداره د ضمنا فریمورهای اچ تی سی ruu اجرایی هستن و قابلیت فلش زدن با فلش تولز را ندارن البته اگر رام رسمیش گشیر میومد میشد بوت را ازش استخراج کرد

بهرحال ممنون از وقتی که گذاشتید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...