رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

رونمایی از اولین و قدرتمندترین نرم افزار GSD Android Tool محصول جی اس ام دولوپرز

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در 25 دقیقه قبل، mohsensdaler گفته است :

نسخه 1.0.1 دارم استفاده می کنم 

گوشی خودمم که اس 7 هست اگه ه ه ه قفل صفحه رو باز کنم تاااازه اینفو میده روی اونم حتی اف ار بی رو بر نمی دازه چرااا؟؟؟

به یک تعمیرکار مراجعه کنید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 152
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • 2 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • مدیریت کل سایت
در 12 دقیقه قبل، One_Gunner1988 گفته است :

دوستان عزیز سلام

واسه گوشی که رمزش فراموش شده و قفل هست چطو میشه USB Debugging رو فعال کرد؟ چون این برنامه بدون فعال بدون USB Debugging، گوشی رو نمیشناسه؟

درود 

1- از اخرین نسخه این ابزار استفاده کنید v1.0.1

2- برای آنلاک میتونی بوت رو بدی برات فایل آنلاک بسازه نیازیم نیست usb debug فعال کنی

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 36 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

درود 

1- از اخرین نسخه این ابزار استفاده کنید v1.0.1

2- برای آنلاک میتونی بوت رو بدی برات فایل آنلاک بسازه نیازیم نیست usb debug فعال کنی

درود ایلیا جان

ممنون بابت پاسخ سریعتون

درسته فایل rvsecurity رو میشه ساخت اما واسه استفاده از قابلیت‌های دیگه (تغییر زبان، آنلاک FRP و...) باید USB Debbiging فعال باشه، در کل امکانش هست بدون ورود به گوشی این قابلیت رو فعال کنیم؟ از طریق ریپک یا نصب کاستوم ریکاوری نمیشه یا راه دیگه‌ای که واسه ما تازه کارا عملی باشه؟

آیا گوشی‌های سامسونگ حالت فست‌بوت دارن؟ فک کنم HTC داره؟

چطور فایل "زیپ بوت‌ابیل" واسه حالت SIDELOAD این برنامه بسازیم؟ واسه این میگم که بعضی وقتا پیش میاد حالت دانلودینگ خراب میشه و امکان ورود بهش نیست، بنابراین چیزی نمیشه روش رایت کرد، تو این حالت میشه ریکاوری رو  با استفاده از SIDELOAD نصب کرد؟

ببخشید سوالاتم زیاده... 

لینک ارسال
  • 10 ماه بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز من تازه کار هستم و تازه با این مبحث آشنا شدم امروز برای اولین بار فایل بوت گوشی خودم رو برای باز کردن قفل گوشی استفاده کردم و بدون حذف اطلاعات گوشی بدون رمز بالا اومد ولی العان با هر بار خواموش شدن گوشی بازم رمزی که روش میزارم پاک میشه میخواستم بپرسم چطوری این مشکل رو حل کنم یا باید روش رام رسمی بزنم ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک ارسال
در 10 دقیقه قبل، mnha376 گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز من تازه کار هستم و تازه با این مبحث آشنا شدم امروز برای اولین بار فایل بوت گوشی خودم رو برای باز کردن قفل گوشی استفاده کردم و بدون حذف اطلاعات گوشی بدون رمز بالا اومد ولی العان با هر بار خواموش شدن گوشی بازم رمزی که روش میزارم پاک میشه میخواستم بپرسم چطوری این مشکل رو حل کنم یا باید روش رام رسمی بزنم ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 

رام رسمی نمیخواد فقط فایل بوت رسمی رو بزنید همین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...