رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برداشتن پترن گوشی a310f با frp روشن

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 24
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

دوست عزیز یه روش وجود داره ولی خودم تست نکردم اینه که اول نرم افزار samsung tool pro رو اجرا کنید بعد از انتخاب مدل گوشی را از طریق باکس سیگما به کامپیوتر وصل کنید با uart وصل کنید اگه نشناخت با یو اس بی امتحان کنید فقط کافیه داخل نرم افزار گزینه reset frp اخرین گزینه رو بزنید frp بسته خواهد شد

این روش روی چند تا گوشی تست شده و جواب داه بقیشم که راحته دوست عزیز

البته سرورس انلاین حذف frp وجود داره که یکم هزینه میخاد خودم با باکس octaplus گوگل اکانت گوشی رو بدون حذف اطلاعات تونستم حذف کنم

تنها زمانی قادریم از بالا به کسی نگاه کنیم که بخواهیم او را از زمین بلند کنیم

لینک ارسال
دوست عزیز یه روش وجود داره ولی خودم تست نکردم اینه که اول نرم افزار samsung tool pro رو اجرا کنید بعد از انتخاب مدل گوشی را از طریق باکس سیگما به کامپیوتر وصل کنید با uart وصل کنید اگه نشناخت با یو اس بی امتحان کنید فقط کافیه داخل نرم افزار گزینه reset frp اخرین گزینه رو بزنید frp بسته خواهد شد

این روش روی چند تا گوشی تست شده و جواب داه بقیشم که راحته دوست عزیز

البته سرورس انلاین حذف frp وجود داره که یکم هزینه میخاد خودم با باکس octaplus گوگل اکانت گوشی رو بدون حذف اطلاعات تونستم حذف کنم

بیشتر متدهای frp اختاپوس با حذف اطلاعات انجام میشه

لطفا بفرمایید دقیقا رو کدوم مدل و با کدوم متد frp رو بدون حذف اطلاعات خاموش کردید ؟

لینک ارسال

تا چند وقت پیش 45 بود قیمت جدید هم همینباید باشه

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال
متاسفانه باکس های سیگما و octaplus رو ندارم

آیا راهیی هست ؟

سرویس حذف آنلاین چقدر هزینه داره ؟

الان هزینش 60 تومنه

بعد از آقا ایلیا بخواید فایل رو براتون بسازه یا اگه آماده هست از سایت خرید کنید.

با این روش 100 درصد جواب میده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...