رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

بریک شدن ناگهانی تبلت Asus memo pad HD 7 ME175KG1/K00S

ارسال های توصیه شده

سلام ودرود.همکاران عزیز.

من 2 تا تبلت k00s ایسوس me175kg دارم که هردوتاشون ناگهانی وبدون ضربه یا دستکاری خاصی به فاصله دوروز پشت سر هم . خاموش کامل شدن!!نه بوت داره نه ریکاوری ونه فست بوت و....!!!!!

فقط وقتی به کامپیوتر وصل میکنم دیواس منیجر گزینه Qualcoomm hs-usb-qdloader 9088 رو نشون میده!گمونم هارد بریک شدن .دوتاشونم با هم اینجور شدن !نمیدونم چی شد آخه...

هر نمونه راهی از سایت های مختلف تست کردم برای نصب آپدیت یا رام...نمیشه چون اصلا وارد محیط ریکاوری یا فست بوت نمیشه...

...کسی راهی داره از دوستان چون فلشش هم نمیتونم بکنم...ممنون میشم لطف کنید...

لینک ارسال
وقتی این درایور بشناسه که دیگه فلش نمیشه

شما یا باید xml پیدا کنید و رایت کنید یا که دایرکت و هارد ...

سلام دوست عزیز... میشه واضح تر بفرمایید؟چه فایهایی رو بگیرم؟xml رو فقط با نرم افزار فلش کولکوم میشه زد درسته؟

لینک ارسال
به یک تعمیرکار مراجعه کنید بی زحمت ....

این کلمه بی زحمت خیلی جالبه!!!!

آدم وقتی موضوعی رو نمیدونه قطعا خوبه مکه بگه نمیدونم وگرنه پاک کردن صورت مسئله چیزیه که تو ایران زیاد باهاش برمیخوریم!!!

فک کردم میخایید سطح کیفی سایت ارتقاو پیدا کنه وگرنه نمیدونستم اینجا کاری به علم نداریم وفقط مادیات!

برای دوستان دیگه عرض میکنم که حتما این مشکل براشون برمیخوره که بتونن حلش کنن ونخان پول زیادی الکی صرف کنن(ضمنا من خودم تعمیرکارم فقط دانگل نداشتم وخاستم راهی جدید پیدا کنم)

که بحمدلله از هم وطن ها چیزی عائد ما نشد وباز هم کافرهای خارجی زحمتش ر.و کشیدن..

مشکل حل شد...:

ابتدا باید ترمیم diodboot بشه که توسط برنامه QPST_2.7.453.0 مشکل حل میشه ودانلود فایل رام raw که بنده raw رو پیدا نکردم ولی همه فایلهای مورد نیاز رو از یه تبلت مشابه روت شده برداشتم

در سایت وزین xda آموزشش هست البته کامل......در این سایت هم راه مکار این بریک رو برای کوالکوم گفته

Unbrick Qualcomm mobiles - Ultimate guide always updates - DotAndroid

و در آدرس بعدی ترمیم imei وسریال در صورت خرابی

Ultimate Guide : Qualcomm Snapdragon imei and Baseband Repair / Fix – Part 2 - AndroidBrick

لینک ارسال

به این صورت که فاسلهای مورد نیاز در پوشه 8675_W00 هست فقط رام مورد نظر که فرمت bin باشه وهمچنین آخرین آپدیت برای آخرین مرحله که بوت کاملا اصلاح بشه ونصب ریکا.وری بشه

خلاصه دوستانم مشکل قابل حله ولی باید رام ریلیز نه آپدیت همچنین فایل MBN رو داشته باشیم که میتونیم از تبلت سالم بدست بیاوریم....

تمام راهنمایی ها در این آدرس های ذکر شده

Bricked ASUS ZE552KL (dead Qualcomm HS-USB Q… | Asus ZenFone 3

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...