رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سلام دوستان راه مشکل ریستارت خودکار گوشی g925t android 7

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من یک گوشی گالکسی android7 s6 edge g925t دارم که مشکل touchwin home has beeb stop , gallary has been stopped و... داره با 4 فایل فلاش زدم هنوز مشکل حل نشده راه حلش هر چه سریع تر منتطرم اگه کسی راه حلش بلده ممنون میشم

لینک ارسال
سلام دوستان من یک گوشی گالکسی android7 s6 edge g925t دارم که مشکل touchwin home has beeb stop , gallary has been stopped و... داره با 4 فایل فلاش زدم هنوز مشکل حل نشده راه حلش هر چه سریع تر منتطرم اگه کسی راه حلش بلده ممنون میشم

با آخرین تک فایل دانلود سنتر بزنید با این مشخصه

g925tuvu5fqe1

بعدش فکتوری کنید از طریق ریکاوری مشکل حل میشه

لینک ارسال
با آخرین تک فایل دانلود سنتر بزنید با این مشخصه

g925tuvu5fqe1

بعدش فکتوری کنید از طریق ریکاوری مشکل حل میشه

سلام اقای شاهرخی من با این فایل g925tuvu5fqg3 فلاش زدم هنوز مشکل پا بر جاست با تشکر

لینک ارسال
سلام اقای شاهرخی من با این فایل g925tuvu5fqg3 فلاش زدم هنوز مشکل پا بر جاست با تشکر

مشکل متوقف شد دارید یا ریستارت؟

لینک ارسال

بزار از اول برات بگم این گوشی اندروید 6.0.1 بود که مشکلش mobile hotspot بود هر کاری کردم درست نشد wipe cache partition , factory rest کردم نشد و فلاش زدم حالا مشکل touchwiz has stop , gallery has stopped و غیره میاد فایلی که فلاش زدم g925tuvu5fqg3 اخرین ورژن حالا چیکار کنم با تشکر از محبت شما

[TABLE=class: table table-striped table-bordered, width: 847]

[TR=bgcolor: #F9F9F9]

[TD]اول مشکل متوقف شد وبعدش ریستارت میشه

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

راه حل مشکل ریستارت شدن گوشی sm-g925t

سلام دوستان من این گوشی را پس از وقفه ای طولانی درست کردم بدون کوچکترین مشکل درست کردم و راه حلش

دانگرید از اندروید 7 به 6 ورژن G925TUVU5EPK5 با باکس Z3X

گوشی را روت کردم از cf-auto-root

با فایل twrp پاک کردن دیتاها

و در اخر فلاش زدن با باکس z3x

از منابع مختلف این کار را کردم

تمام

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...