رفتن به مطلب
  • معتبرترین مرکز دانلود فایل های تعمیراتی گوشی های موبایل

dj masud

مشکل p9 lite

پست های پیشنهاد شده

با سلام گوشی با مشخصه مدل vns l21 که خودبخود خاموش شده روشن نمیشه حتی برای وایپ و ریکاوری مود و.....فقط با زدن به شارژ 1 لحظه ارم هواوی میاد و سریع میره.که من 5 ساعت تو شارژ زدم باز همینه و حتی پر کردن باطری رو هم نشون نمیده.فایل واسه فلش از انجمن گرفتم فلش هم نمیکنه و اصن واکنشی نداره با گرفتن کلیدها....میگم فقط با وصل شارژ 1 ثانیه ارم میاد و سریع محو میشه.سخته یا نرم افزار؟راه حل چیه چون پرسیه و گارانتی دار میخام الکی بازش نکنیم...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام گوشی با مشخصه مدل vns l21 که خودبخود خاموش شده روشن نمیشه حتی برای وایپ و ریکاوری مود و.....فقط با زدن به شارژ 1 لحظه ارم هواوی میاد و سریع میره.که من 5 ساعت تو شارژ زدم باز همینه و حتی پر کردن باطری رو هم نشون نمیده.فایل واسه فلش از انجمن گرفتم فلش هم نمیکنه و اصن واکنشی نداره با گرفتن کلیدها....میگم فقط با وصل شارژ 1 ثانیه ارم میاد و سریع محو میشه.سخته یا نرم افزار؟راه حل چیه چون پرسیه و گارانتی دار میخام الکی بازش نکنیم...

من احتمال میدم سخت افزار باشه

برای اطمینان شما یبار ترمیم بوت کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه گارانتی داره پس دیگه الکی دست کاریش نکن بده گارانتی واست اوکی کنن

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری