رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارایه کرنل RvSecuRitY جهت آنلاک قفل امنیتی NOT 5 N920P ENCRYPTION

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان

بعد از یک مدت خواب زمستانی طولانی هم اکنون در خدمتتون هستم .:4:

راستش برخی از دوستان شاکی شدن که کم کار شدم ولی نزدیکان من شاهد هستند سخت داشتیم روی پروسه مرکز دانلود کار میکردیم که به کمال رسیده خدا را شکر.

حالا این کرنل RvSecuRitY و حقوق آن چی هست؟

[h=3][/h]فایل آنلاک قفل امنیتی RvSecuRitY ارائه شده اختصاص تیم امنیتی جی اس ام دولوپرز بوده و انتشار آن در صفحات اینترنتی و آرائه آن به دوستان و آشنایان غیر قانونی هست و ما هیچ گونه راضی نیستیم و هر چقدر درآمد از این فایل شود کاملا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد. همینطور این متد اختصاصی هست و دستبرد به سورس مدیفای شده کار غیر اخلاقی و غیر خرفه ای بوده و از طرف وکلای ما پیگیری میشود.

RvSecuRitY ارائه شده فقط حاوی BOOT.IMG اورجینال هست و این متد آنلاک در دنیا نظیر ندارد.

توجه کنید پارتیشن این مدل از نوع انکریپشن هست و توسط هیچ باکس یا فایلی قابل آنلاک نیست

[ATTACH=CONFIG]1340[/ATTACH]

این فایل با استفاده از نرم افزار ODIN (فلشر گوشی های سامسونگ) قابل رایت هست. همینطور 100% تست شده هستند.

توجه داشته باشید که این فایل برای گوشی هایی که قفل گوگل اکانت دارند جوابگو نیست و بایستی ابتدا FRP گوشی را از طریق آموزش های ارائه شده خاموش کنید.

امیدوارم برای دوستان لذت بخش بوده باشد

صفحه RvSecuRitY

RvSecuRitY

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

تبریک میگم به تیم

نتیجه تحقیق و آزمایش خیلی وقته

لااقل تا بقیه بزنن به اسم خودشون یکم وقت میبره:5:

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
تبریک میگم به تیم

نتیجه تحقیق و آزمایش خیلی وقته

لااقل تا بقیه بزنن به اسم خودشون یکم وقت میبره:5:

اینبار اگه کپی بشه نمیگذرم شکایت میکنم هر چی باشه :36:

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

افرین اقا ایلیا واقعا گل کاشتید

مدل g935fd رو هیچ باکسی برای انلاک بدون حذف اطلاعات ساپورت نمیکرد

و دیتا این مدل مونت نمیشد با فایلی که شما ساختید در 10 ثانیه انلاک شد بدون حذف اطلاعات :15::u_e41f:

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

با سلام و درود خدمت دوستان

بعد از یک مدت خواب زمستانی طولانی هم اکنون در خدمتتون هستم .:4:

راستش برخی از دوستان شاکی شدن که کم کار شدم ولی نزدیکان من شاهد هستند سخت داشتیم روی پروسه مرکز دانلود کار میکردیم که به کمال رسیده خدا را شکر.

حالا این کرنل RvSecuRitY و حقوق آن چی هست؟

فایل آنلاک قفل امنیتی RvSecuRitY ارائه شده اختصاص تیم امنیتی جی اس ام دولوپرز بوده و انتشار آن در صفحات اینترنتی و آرائه آن به دوستان و آشنایان غیر قانونی هست و ما هیچ گونه راضی نیستیم و هر چقدر درآمد از این فایل شود کاملا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد. همینطور این متد اختصاصی هست و دستبرد به سورس مدیفای شده کار غیر اخلاقی و غیر خرفه ای بوده و از طرف وکلای ما پیگیری میشود.

RvSecuRitY ارائه شده فقط حاوی BOOT.IMG اورجینال هست و این متد آنلاک در دنیا نظیر ندارد.

توجه کنید پارتیشن این مدل از نوع انکریپشن هست و توسط هیچ باکس یا فایلی قابل آنلاک نیست

[ATTACH=CONFIG]1340[/ATTACH]

این فایل با استفاده از نرم افزار ODIN (فلشر گوشی های سامسونگ) قابل رایت هست. همینطور 100% تست شده هستند.

توجه داشته باشید که این فایل برای گوشی هایی که قفل گوگل اکانت دارند جوابگو نیست و بایستی ابتدا FRP گوشی را از طریق آموزش های ارائه شده خاموش کنید.

امیدوارم برای دوستان لذت بخش بوده باشد

صفحه RvSecuRitY

RvSecuRitY

اقا ایلیا دمت گرم خدایی دست مریزاد داری احسنت ب شما و تیم مجرب و اساتید انجمن ک واقعا همیشه کاراتون شاهکاره و عالی هر چقد هم فعالیتتون کم باش در عوض بسیار مفیده و شاهکاریه برا خودش خسته نباشید

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

درود و خسته نباشی به دوستان زحمتکش خصوصا ایلیا جان

ولی متاسفم برای این دسته از دوستان که .....

آنلاک قفل پین ، پترن ، پسورد ، اثر انگشت و... کلیه گوشیهای سامسونگ

هر ورژنی و حتی گوشیهای که مونت نمی شوند

آنلاک فقط با فایل boot.img که هیچ باکسی قادر به آنلاک نیست.

آنلاک از طریق نرم افزار اودین

ویژه همکاران با نازلترین قیمت

کپی میکنن ..............

لینک ارسال

کپی میکنن ..............

دوست عزیز اینجور ادما ی عده فرصت طلب هستن ک هیچی هم حالشون نیست جز منافع خودشون و دنیا بدون این ادمها واقعا جای قشنگی بود

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

کپی میکنن ..............

حرام ترین آدم روی زمین هست کسی که زحمتی که روزها بنده و محسن جان روش کار کردیم رو به بالا بکشه .

شغال هستن اینکارشون دیگه شاخه قابل تحمل هیچ کسی نیست

آدم نمیتونه به اینا مریض هم بگه واقعا حرامی هستن اخه کسی که تا دیروز تو کانالش آموزش روت هم نداشت بذاره امروز اومده زده boot.img برای آنلاک ادعای اینا گوش فلک رو کر میکنه کمی پیش تو گروه بحث میکردن.

دزدها هیچوقت روز خوشی ندارن انقدر حرف میزنن همه اینا حاصل دزدیشون هست که همیشه در استرس هستند نکنه خلافشون ثابت بشه برای همین دعوای کلمات دارن اینا و زیر بار دزدیشون نمیرن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...