رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حذف frp تمامی مدل های سامسونگ با یک کلیک توسط باکس z3x

ارسال های توصیه شده

برای حذف frp توسط باکس z3x نیاز هستش که سرویس adb دستگاه یا همون تیک usb debugging فعال باشه ولی چون دستگاه ریست شده و جیمیل میخواد نمیشه وارد تنظیمات شد و adb رو فعال کرد و باید از فایل هایی که از طریق اودین روی گوشی رایت میشن و adb دستگاه رو فعال میکنن استفاده کرد.دقت کنید که رو هر مدل فایل مخصوص خودشو در قسمت ap گذاشته و در حالت دانلودینگ روی دستگاه رایت کنید.

پک کامل این فایل ها رو از لینک زیر میتونید دانلود کنید :

Download File UploadBoy.com Making Your File Sharing Easy! ADB Enable Files- -.rar.html

بعد از اینکه فایل رو روی دستگاه رایت کردین و adb فعال شد دستگاه رو به سیستم وصل کنید و از سربرگ model در باکس z3x مدل دستگاه رو انتخاب کرده و با کلیک روی قسمت reset frp در سربرگ unlock به راحتی frp رو بردارید.

لینک ارسال
برای حذف frp توسط باکس z3x نیاز هستش که سرویس adb دستگاه یا همون تیک usb debugging فعال باشه ولی چون دستگاه ریست شده و جیمیل میخواد نمیشه وارد تنظیمات شد و adb رو فعال کرد و باید از فایل هایی که از طریق اودین روی گوشی رایت میشن و adb دستگاه رو فعال میکنن استفاده کرد.دقت کنید که رو هر مدل فایل مخصوص خودشو در قسمت ap گذاشته و در حالت دانلودینگ روی دستگاه رایت کنید.

پک کامل این فایل ها رو از لینک زیر میتونید دانلود کنید :

Download File UploadBoy.com Making Your File Sharing Easy! ADB Enable Files- -.rar.html

بعد از اینکه فایل رو روی دستگاه رایت کردین و adb فعال شد دستگاه رو به سیستم وصل کنید و از سربرگ model در باکس z3x مدل دستگاه رو انتخاب کرده و با کلیک روی قسمت reset frp در سربرگ unlock به راحتی frp رو بردارید.

با سلام من یک همچین فایلی داشتم الان چون پشت سیستم کارم نیستم دقیق نمیدونم حجمش همین اندازه باشه رو چندتا گوشی تست کردم ارور میداد

شما تست کردید ؟

اگر تست کردید روی کدوم مدلا صد درصدی اوکی شد؟

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال

سلام.این فایل یک فایل فشرده هستش که داخلش برای هر مدل یک فایل وجود داره.اگه برای هر گوشی فایل مربوط به خودشو بزنید مشکلی پیش نمیاد.

من روی گوشی های j1-j2-j5-a3-a5-j7 تست کردم هیچ مشکلی نداشت.

لینک ارسال
کسی تست کرده؟ جواب میده؟

در بعضی از مدل ها مشکل بوت لوپ بوجود میاره،باید تست کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...