رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

جی اس ام دولوپرز "چرا رایگان؟"

ارسال های توصیه شده

واقعا برام جای سواله چرا این آموزش هایی که توی سایت های دیگه به صورت vip و پولی ارائه میشه رو اینجا به صورت رایگان در دسترس عموم میذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

نمیدونم سیاست سایتتون چیه ولی با این حرکت 4 نفر که هیچ زحمتی برای کار نکشیدن میشن اوستا و ادعا هم میکنن.ضمن اینکه هیچ بهایی هم برای این کار ندادن.واقعا جای تاسف داره برای مدیرای سایتتون.

لینک ارسال
واقعا برام جای سواله چرا این آموزش هایی که توی سایت های دیگه به صورت vip و پولی ارائه میشه رو اینجا به صورت رایگان در دسترس عموم میذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

نمیدونم سیاست سایتتون چیه ولی با این حرکت 4 نفر که هیچ زحمتی برای کار نکشیدن میشن اوستا و ادعا هم میکنن.ضمن اینکه هیچ بهایی هم برای این کار ندادن.واقعا جای تاسف داره برای مدیرای سایتتون.

دوست عزیز نمیدونم شما مدیر کدوم سایتی هستین و من برای شما متاسفم که با راه اندازی سایت با هاست 1000 تومنی و دوتا اسکریپت آماده و مخ زدن ده تا کاربر که یکیشون بیاد آموزشی که توی همه مراجع هست و به صورت پولی از شما بخره فکر میکنید کار شاخی میکنید.

آموزش هایی که قرار میگیره در انجمن های دیگه به صورت vip همه دارای مرجع خارجی هستن و هیچ ک س نباید ادعا کنه که مال شخص منه (شخص مدیر سایت آموزش رو اختراع نکرده که)

شما فقط حق دارید اگه مشکل کپی رایت دارید با بنده توی تلگرام جهت بررسی هماهنگ کنید

در صورت تکرار حاشیه سازی صد درصد اخراج میشید

لینک ارسال
دوست عزیز نمیدونم شما مدیر کدوم سایتی هستین که اینقدر ناراحت شدید

آموزش هایی که قرار میگیره در انجمن های دیگه به صورت vip همه دارای مرجع خارجی هستن و هیچ ک س نباید ادعا کنه که مال شخص منه (شخص مدیر سایت آموزش رو اختراع نکرده که)

شما فقط حق دارید اگه مشکل کپی رایت دارید با بنده توی تلگرام جهت بررسی هماهنگ کنید

در صورت تکرار حاشیه سازی صد درصد اخراج میشید

من نه مدیر سایتم و نه دنبال حاشیه سازی هستم.

من یک تعمیرکار هستم که برای بدست اوردن همین تجربیات پدرش در میاد و برای همه اموزش هایی که یاد میگیره پول میده.کسی هستم که نگران آینده کاری هست که داره انجام میده.

وقتی میبینم چند نفر بیخیال این مسائل دارن همه آموزش ها رو رایگان به عموم عرضه میکنن تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که میخاین تیشه بزنین به ریشه صنف نرم افزار .

ضمنا مطلب فوق صد در صد کپی و پیست شده از سایت فروش فایل.سایت من هم نبوده ولی دقیقا همین مطلبو بدون دستکاری از یک جای دیگه برداشتن!!!!

لینک ارسال
من نه مدیر سایتم و نه دنبال حاشیه سازی هستم.

من یک تعمیرکار هستم که برای بدست اوردن همین تجربیات پدرش در میاد و برای همه اموزش هایی که یاد میگیره پول میده.کسی هستم که نگران آینده کاری هست که داره انجام میده.

وقتی میبینم چند نفر بیخیال این مسائل دارن همه آموزش ها رو رایگان به عموم عرضه میکنن تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که میخاین تیشه بزنین به ریشه صنف نرم افزار .

ضمنا مطلب فوق صد در صد کپی و پیست شده از سایت فروش فایل.سایت من هم نبوده ولی دقیقا همین مطلبو بدون دستکاری از یک جای دیگه برداشتن!!!!

شما اگه نگران اینی کاربر عادی چهارتا گوشی فلش کنه خودتو ارتقاع بده:

سطحتو ببر بالا تا کاربر عادی بهت نرسه

بجای نگرانی قیمت و ارزش کارتون رو بدونید

لینک ارسال

حق با آقای شاهرخی هست

من برای مشگل صفحه آبی G3 یه هفته از خواب و خوراک خودمو انداختم تا بلاخره مشگل رو حل کردم بعد میبینم یه سایت دیگه دقیق همون متن منون نوشته و قیمت زده 12 هزار تومان حال از نظر شما من باید چی کار کنم

این لینک آموزش من که برای اولین بار در ایران و دنیا چون همجا گشتم کسی این مشگل رو حل نکرده بود میخاین به تاریخ پست نگاه کنید

http://forum.gsm-developers.com/thread13446.html

اینم لینک سایتی که مشگل این گوشی رو قیمت زده

حل مشکل صفحه آبی شدن LG G3 D855 | رام1 - بروزترین مرکز فروش فایل فلش،رام،آموزشهای نایاب

من رایگان گذاشتم اون گرفتن پولی کردن

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
حق با آقای شریعتی هست

من برای مشگل صفحه آبی G3 یه هفته از خواب و خوراک خودمو انداختم تا بلاخره مشگل رو حل کردم بعد میبینم یه سایت دیگه دقیق همون متن منون نوشته و قیمت زده 12 هزار تومان حال از نظر شما من باید چی کار کنم

این لینک آموزش من که برای اولین بار در ایران و دنیا چون همجا گشتم کسی این مشگل رو حل نکرده بود میخاین به تاریخ پست نگاه کنید

http://forum.gsm-developers.com/thread13446.html

اینم لینک سایتی که مشگل این گوشی رو قیمت زده

حل مشکل صفحه آبی شدن LG G3 D855 | رام1 - بروزترین مرکز فروش فایل فلش،رام،آموزشهای نایاب

من رایگان گذاشتم اون گرفتن پولی کردن

جای تعجب داره که چطوری دلتون میاد کاری براش مشقت میکشین رو مفت بذارین برای بقیه.من اصولا با این مدل ارائه آموزش ها مخالفم.

لینک ارسال
جای تعجب داره که چطوری دلتون میاد کاری براش مشقت میکشین رو مفت بذارین برای بقیه.من اصولا با این مدل ارائه آموزش ها مخالفم.

با این طرز فکر شما فقط خداروشکر میکنم نرم افزار کاری توی مالزی و پاکستان و روسیه نیستید:وگرن دنیای gsm لنگ میشد(اینو گفتم تا بدونید ایرانی ها هستن که بی جنبه هستن و جنبه آموزش رو ندارن)

شخص من نکته کوچیکیو انتشار دادم و تا شبش یه نکته بزرگ تری یاد گرفتم:این میشه علم این میشه تکنولوژی نه بستن قلق ها روی افراد

اینو بدونید هرکسی که بتونه آموزش هارو درک کنه و ازش استفاده کنه لیاقتشو داشته و استفاده نادرستش به خودش برمیگرده(اگه غرور داشته باشه به وقتش زمین میخوره)(اینی که میگید ادعای اوستایی میکنه من معتقدم به وقتش زمین میخوره)

لینک ارسال

دوست عزیز

اگه اینجوریه شما هم از فردا ارتباطت رو با دنیا و اینترنت قطع کن و فقط به سخت کوشی و مشقت خود اکتفا کن به کسی رایگان آموزش نده و به مشگلی هم برخوردی از کسی و سایتی نبرس

من اگه به جایی رسیدم فقط و فقط به خاطر همین سایت بود که دوستان مشگلات و چیز های که ساعت ها و هفته ها برای یه مشگل وقت گداشتن و من این آ»وزش رو از دوستان همین سایت به رایگان یاد گفتم

و من هم وظیفه خودم می دونم که چیزهای که یاد گرفتم رو به اشتراک بذارم

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

برای همین آموزش به ظاهر ساده توی بازار میشه کلی پول درآورد البته وقتی کسی اونو در اختیار نداشته باشه!

اصلا متوجه عرض بنده نشدید.نمیگم هیچ هیچ چیز رو ارائه نده.میگم مفت نباشه.

حداقل اگه بهایی که داده میشه وقت و عمر نباشه بهای پولی باشه.این اموزش ها و همه اموزش های مشابه در قسمت vip ارائه بشه که کسی که بهاشو داده استفاده و یک کاربر معمولی که یک دقیقه وقت میذاره نیاد به اصل مطلب برسه.واقعا متوجه نمیشم کجای حرفم نامعقوله.به هر صورت امیدوارم این سیاست کاریتون رو عوض کنین.

ممنون.

لینک ارسال
برای همین آموزش به ظاهر ساده توی بازار میشه کلی پول درآورد البته وقتی کسی اونو در اختیار نداشته باشه!

اصلا متوجه عرض بنده نشدید.نمیگم هیچ هیچ چیز رو ارائه نده.میگم مفت نباشه.

حداقل اگه بهایی که داده میشه وقت و عمر نباشه بهای پولی باشه.این اموزش ها و همه اموزش های مشابه در قسمت vip ارائه بشه که کسی که بهاشو داده استفاده و یک کاربر معمولی که یک دقیقه وقت میذاره نیاد به اصل مطلب برسه.واقعا متوجه نمیشم کجای حرفم نامعقوله.به هر صورت امیدوارم این سیاست کاریتون رو عوض کنین.

ممنون.

تشکر از نقد شما ولی سعی کنید توی جای درست انجمن نقد کنید نه توی پست آموزشی

ما معتقدیم آموزشی که از مرجع به صورت پولیه و در هیچ جای دیگه ای نیست رو باید غیر رایگان ارائه داد و تا الان توی فروم های خارجی هیچ آموزش غیر رایگانی رو پیدا نکردیم که ترجمش کنیم و برا فروش بزاریم (فقط یه ایرانیه که میتونه آموزشی که همه جا رایگانه رو پولی کنه و بفروشه)

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...