رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل ساخت اپل ایدی؟؟

mohsen8

ارسال های توصیه شده

دوستان با سایفون کشور رو روی انگلیس تنظیم کنید و آدرس رو از سایت زیر در بیارید برای رویو

Generate a Random Name - Random, American, United Kingdom - Fake Name Generator

توی آیتونز هم کشور رو روی انگلیس تنظیم کنید

لینک ارسال
  • پاسخ 26
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین راه در حال حاضر

ابتدا با گوشی روی یک نرم افزار رایگان در اپ استور بزنید برای دریافت

بعد روی create apple id می زنیم و ایمیل را وارد و از اینجا میسازیم تا گزینه none ظاهر بشه

در غیر اینصورت نمیشه

دیگه از طریق سایت appleid.apple.com نمیشه ساخت

اگه بسازی گزینه none ظاهر نمیشه

لینک ارسال

عدم نمایش گزینه none یا free بخاطر اینکه با ایپی غیر از ایپی کشور امریکا ب سرور اپل وصل میشین برای حل این مشکل من از نرم افزار cyberghost استفاده میکنم ک خاصیت تنظیم ای پی ب صورت دستی رو داره و خودتون میتونید انتخاب کنید از کدوم کشور و کدوم شهر متصل بشید با این روش ی ایپی خاص و ی ادرش خاص برای همون ایپی دارید ک میتونید بصورت دایمی ی اپل ایدی بسازید چون ادرس و ایپی هر دو یکی هستند سرور اپل هیچ گونه ایرادی ب ساخت اپل ایدی نمیگیره چند ساله با این روش باز میکنم مشکلی هم نداشتم الان مشتری دارم نزدیک پنج شش ساله داره از اپل ایدیش استفاده میکنه

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

وی پی ان ایالات متحده وصل کنید . ای تیونز رو باز و استور امریکا رو انتخاب . سپس یک برنامه رایگان سرچ و اکانت را با کلیک بر روی ساخت شناسه جدید بسازید

My-AppleiD Int

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...