رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل روشن نشدن وا فای hotspat در s7 G930P

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 27
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • 2 ماه بعد...
در در 14 شهریور 1396 در 02:48، hacker گفته است :

دوست عزیز فقط یه روش هست که البته روی s7 edge تست شده ولی در کل گوشیهای sprint یه سری مشکلات وجود داره حتی در سری اپل .بعضی وقتا با اپدیت دیتای پروفایل مشکل حل میشه براحتی

روش بعدی که روی s7 edge تست شده و جواب داده اینه که اول میری تو سایت زیر ثبت نام میکنید

Cell Phones, Mobile Phones & Wireless Calling Plans from Sprint روی گزینه sign in بزن و تو صفحه جدید create رو بزن تا وارد صفحه ثبت نام بشی

بعد وارد سایت شوید و بخش مربوطه رو add کنید تا hotspot کار کنه

اموزشش تو سایت زیر هست به انگلیسی هست امتحان کنید حتما جواب میگیرید

Troubleshoot issues related to mobile hotspots and your Samsung Galaxy S7 edge

لطفا بیشتر راهنمایی کنید؟

لینک ارسال
در در 22 شهریور 1396 در 18:48، hamed67vi گفته است :

درود شما که اینقدر مبتدی هستید باید حتما به یک نرمک افزار کار مراجعه کنید چون اگر مشکلی برای گوشیتون پیش بیاد کسی اینجا مسولیتشو قبول نمیکنه

و شما میمونید با یه هزینه بالا برای تعمیر گوشیتون

پ.ن:

من تعجب میکنم چطور همکاران اینقدر راحت قلقای کارمون رو در اختیار یوزرهایی که همکار نیستن قرار میدن

من هیچ حرفی ندارم اما فردا وقتی بیکار نشستید گله نکنید

با آرزوی سر بلندی

واقعا راست میگه دیگه.چرا یوزر را راهنمایی میکنید؟

لینک ارسال

فیلمی شد بخاطر محدودیت اپراتوری گوشیها این مشکل بوجود میاد

رام کاستوم پورت شده بزنید تنظیمات اپراتور از بین میره اوکی میشه

یه روش دیگه که نیاز به روت داره گرفتن بکاپ با برنامه APN Manager هست که کمی خطری ممکن سریال به فنا بره

با کد MSL میشه این مشکل رو حل کرد یا گوشی رو روت کنید و به روشی که میگم برید

برنامه sqlite editor رو دانلود و نصب کنید(نیاز به روت داره)

به مسیر /data/data/com.android.providers.telephony/databases/telephony.db  برید

فایل telephony.db رو باز کنید دو خط آخر APN2LTE internet و APN2 EHRPD internet رو ادیت کنید و تنظیمات ایرانسل یا همراه اول رو اضافه کنید گوشی را خاموش روشن کنید تمام

بازم ممکنه این روشها دیتا رو خراب کنند یا تست کنید خودتون یا بدید کسی که بلده درست کنه یا برید سراغ کاستوم رام پورت شده

توضیحات مبتدی هم نمیتونم بدم فروم تخصصی هست

لینک ارسال
  • 9 ماه بعد...

سلام ، مشکل اتصال Hotspot گوشی s7 G930P حل شد بدون رام کوک شده
اصلا نقطه اتصال تترینگ Hotspot در منوی تنظیمات گوشی نیست و از طریق برنامه شریت فقط میتونم وارد تنظیماتش شد و روشنش کرد
دوستانی که مثل من این مشکل رو دارن وارد برنامه شریت شوید و بعد دعوت کردن. از اینجا فقط میشه اتصال hotspot رو روشن کرد.

اگر دوستان راه حلی برای آوردن تنظیمات اتصال تترینگ hotspot بدانند لطفا راهنمایی کنند

با تشکر 

لینک ارسال
در 11 ساعت قبل، miladdost گفته است :

سلام ، مشکل اتصال Hotspot گوشی s7 G930P حل شد بدون رام کوک شده
اصلا نقطه اتصال تترینگ Hotspot در منوی تنظیمات گوشی نیست و از طریق برنامه شریت فقط میتونم وارد تنظیماتش شد و روشنش کرد
دوستانی که مثل من این مشکل رو دارن وارد برنامه شریت شوید و بعد دعوت کردن. از اینجا فقط میشه اتصال hotspot رو روشن کرد.

اگر دوستان راه حلی برای آوردن تنظیمات اتصال تترینگ hotspot بدانند لطفا راهنمایی کنند

با تشکر 

با این ورژن فلش کنید 

SM-G925P-G925PVPS3CPD2 ANDROID 6.0.1

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...