رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل j700h فلش گرفتن ولی بازم هنگ روی لوگو

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

یدونه گوشی j700h مشتری آورده میگه خود به خود اینطور شده

روشن که می کنی روی همون اسپلاش ایکرین اولی میمونه به بوت نمیرسه اصلا هم ریکاوری نمیره

در دانلودینگ مود frp فعال آخرین ورژن فریمور رو هم دانلود کردم کامل میگیره ولی بازم تغییری در وضعیتش ایجاد نمیشه

دوستان تجربه ای ندارن مشکل میتونه سخت افزاری باشه با اینکه مشتری ادعا میکنه خود به خود به این روز افتاده؟؟

لینک ارسال

بعضی وقتا مشتری راست نمیگه

امکان ضربه خوردگی یا ابخوردگی و یا حتی هارد هست

لینک ارسال

من چنتاشو باز کردم مشکل ابخوردگی رو سوکت و فلت السیدی بود تمیز کردم اوکی شد.ولی جدیدا این مشکل تو مدلای جدید شایع شده.چنتا هم داشتم از جمله a520 و همین j7 ک اصلا درست نشد و فک کنم ایراد از هارد بوده

لینک ارسال
سلام دوستان

یدونه گوشی j700h مشتری آورده میگه خود به خود اینطور شده

روشن که می کنی روی همون اسپلاش ایکرین اولی میمونه به بوت نمیرسه اصلا هم ریکاوری نمیره

در دانلودینگ مود frp فعال آخرین ورژن فریمور رو هم دانلود کردم کامل میگیره ولی بازم تغییری در وضعیتش ایجاد نمیشه

دوستان تجربه ای ندارن مشکل میتونه سخت افزاری باشه با اینکه مشتری ادعا میکنه خود به خود به این روز افتاده؟؟

درود اقا محسن عزیز شما توسط دانگل bst یه بار wr.default efs بزنید

احتمال داره مربوط efs باشه

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

ممنون دوستان خود مشتری که میگفت خودبهخود اینطوری شده آخرین فریمور هم زدم چندین بار میگیره ولی همون وضعیت پیت هم نمیگیره با bst و z3x تست کردم پس احتمالا همون هارد چون پیت در جا ارور میده

تشکر از دوستان بخاطر به اشتراک گذاشتن تجربه ها گوشی رو هم دادم مشتری بردش

لینک ارسال
ممنون دوستان خود مشتری که میگفت خودبهخود اینطوری شده آخرین فریمور هم زدم چندین بار میگیره ولی همون وضعیت پیت هم نمیگیره با bst و z3x تست کردم پس احتمالا همون هارد چون پیت در جا ارور میده

تشکر از دوستان بخاطر به اشتراک گذاشتن تجربه ها گوشی رو هم دادم مشتری بردش

سلام اگه pit نمیگیره رو ریکاوری هم نمیره به احتمال زیاد هارده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...