رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اسانترین روش ترمیم سریال پردازنده mtk

ارسال های توصیه شده

دوباره اپلود کردم دانلود کنید رمز همونه ک گذاشتم

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
  • 6 ماه بعد...
در در 13 تیر 1396 در 22:53، Shahrokhi_GSD گفته است :

این روش بعد از فکتوری ریست سریال میپره و باید ازنو انجام بشه

بهترین روش که شخصا تا الان به مشکل نخوردم باهاش استفاده از مود cm دانگل cm2 هستش

یه دونه y360-u61 که با هیچ روشی سریالش نخورد، با کرک nck تو حالت meta سریال خورد، با ریست فکتوری هم برنگشت

گفتم اینو بگم شاید بقیه دوستان هم با این مدل به مشکل خورده باشن

لینک ارسال
  • 5 ماه بعد...
در در 13 تیر 1396 در 19:46، siavash sadr گفته است :

فایل زیر رو دانلود کنید و اکسترکت کنید

IMEI Generator

بعد از اکسترکت داخل پوشه سه تا فایل هست

Screenshot%20(18).png

گزینه IMEI Generator.bat انتخاب و اجرا کنید ی صفحه cmd باز میشود گزینه 1(start رو بزنید بعد سریال ها رو تایپ کنید و اینتر رو بزنید بعد از شما یک سوال میپرسد گزینه j رو انتخاب کنید در اخر فایل ساخته شده بنام MP0B_001 در پوشه ساخته میشود (توجه قبل از اجرای نرم افزار فایل MP0B_001 رو حذف کنید) بعد گوشی رو روت کنید و فایل MP0B_001 بر روی گوشی کپی کنید سپس ب کمک نرم افزار root exploer فایل رو ب مسیر /data/nvram/md/NVRAM/NVD_IMEI/MP0B_001 کپی کنید و گوشی رو ریسیت کنید

تمام سریال با موفقیت ترمیم شد

سلام دوست عزیز 

اون فایلی که گفتین حذف کردم وشروع ب ساخت سریال کردم ولی دیگه اون فایل نمیسازه تا انتقال بدم ب گوشی

لینک ارسال
در در 13 تیر 1396 در 19:46، siavash sadr گفته است :

فایل زیر رو دانلود کنید و اکسترکت کنید

IMEI Generator

بعد از اکسترکت داخل پوشه سه تا فایل هست

Screenshot%20(18).png

گزینه IMEI Generator.bat انتخاب و اجرا کنید ی صفحه cmd باز میشود گزینه 1(start رو بزنید بعد سریال ها رو تایپ کنید و اینتر رو بزنید بعد از شما یک سوال میپرسد گزینه j رو انتخاب کنید در اخر فایل ساخته شده بنام MP0B_001 در پوشه ساخته میشود (توجه قبل از اجرای نرم افزار فایل MP0B_001 رو حذف کنید) بعد گوشی رو روت کنید و فایل MP0B_001 بر روی گوشی کپی کنید سپس ب کمک نرم افزار root exploer فایل رو ب مسیر /data/nvram/md/NVRAM/NVD_IMEI/MP0B_001 کپی کنید و گوشی رو ریسیت کنید

تمام سریال با موفقیت ترمیم شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...