رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.این گوشی موقع کار کردن تصویرش شروع به سیاه شدن میشه و میره و دوباره بعداز چند دقیقه درست میشه.گاهی اوقات اصلا تصویر نمیاد باید چندبار باتریو دراورد و جا زد.فلش زدم جواب نداد.دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام.این گوشی موقع کار کردن تصویرش شروع به سیاه شدن میشه و میره و دوباره بعداز چند دقیقه درست میشه.گاهی اوقات اصلا تصویر نمیاد باید چندبار باتریو دراورد و جا زد.فلش زدم جواب نداد.دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

آیس های اطراف فلت ال سی دی رو یه هیت بگیر

یکی از همکار همین مشگل رو داشت تا جایی که یادم میاد به همین روش درست کرده بود

لینک به ارسال

شما قبل از هر کاری(بعد از فلش) اول ال سی دی رو تعویض کنید بعد اعلام نتیجه کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام و سپاس از دوستان

بنده هم به همین مشکل دچار شدم

ال سی هم تعویض شده و نتیجه نداد

خاموش باشه یساعت یه لحظه میاد و تا لوگو بعدشم سیاهه

لینک به ارسال

دوست عزیز مشکل شما کاملا سخت افزاریه

اول برد گوشی رو کاملا جدا کنید همه فلتهارو هم جدا کنید حتی دوربین

شیلد دوطرف گوشیها رو دربیارید و دیگه رو گوشی نزارید طبق تصویر دو تا ایسی که مشخص شده که در دو طرف برد هست روشون یه قطعه به ضخامت سیمکارت بزارید

[ATTACH=CONFIG]1117[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]1118[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]1119[/ATTACH]

یادتون باشه که شیلدهارو دیگه جاش نزارید و بدون شیلد گوشی رو ببندید

فقط یه قطعه یک سانت در یک سانتی روی هر دو ایسی بعد برد رو سرجاش بزارید و ببندید مواظب باشید قطعه ها دقیقا وسط ایسی باشن و گرنه جواب نمیده اگه گوشی یکم سخت بسته شد یکم با سمباده روشو بکشید و حتما روی قطعه هارو با نوار چسب بگیرید دوبار تست کردم و جواب گرفتم

موفق باشید

لینک به ارسال

واقعا سپاسگذارم از راهنمایی کاملی که فرمودین

تست میکنم و اعلام نتیجه

دست بوس اطلاعات ارزشمندی که ارائه فرمودید هستم

بدرود

لینک به ارسال

متاسفانه نتیجه نداد

اولش که روشن میشه تصویر کامله

بعدش کم کم شروع به لرزش میکنه تا که کامل سیاه بشه

اساتید اگر تجربه ای دارن ممنون میشم

لینک به ارسال
در در 18 مرداد 1396 در 00:24، hacker گفته است :

دوست عزیز مشکل شما کاملا سخت افزاریه

اول برد گوشی رو کاملا جدا کنید همه فلتهارو هم جدا کنید حتی دوربین

شیلد دوطرف گوشیها رو دربیارید و دیگه رو گوشی نزارید طبق تصویر دو تا ایسی که مشخص شده که در دو طرف برد هست روشون یه قطعه به ضخامت سیمکارت بزارید

[ATTACH=CONFIG]1117[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]1118[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]1119[/ATTACH]

یادتون باشه که شیلدهارو دیگه جاش نزارید و بدون شیلد گوشی رو ببندید

فقط یه قطعه یک سانت در یک سانتی روی هر دو ایسی بعد برد رو سرجاش بزارید و ببندید مواظب باشید قطعه ها دقیقا وسط ایسی باشن و گرنه جواب نمیده اگه گوشی یکم سخت بسته شد یکم با سمباده روشو بکشید و حتما روی قطعه هارو با نوار چسب بگیرید دوبار تست کردم و جواب گرفتم

موفق باشید

کدوم تصاویر

موضوع واسم مهمه لطفا تصاویری که گفتید رو نشون بدید

لینک به ارسال

مال منم همینطور بود.یه تیکه گچ زیر برد گذاشتم الان خوبه.البته گوشی زیاد داغ کنه همونطور میشه ولی دیگه اذیت نمیکنه

لینک به ارسال

سلام این مشکل اصلا سخت افزاری نیست و شما باید ببینید جدیدا چه برنامه ای نصب کردید که روی کنترل صفحه نمایش گوشی تون تحت تاثیر گذاشته.من بعد از نصب چندفیلترشکن دچار این مشکل شدم.بعد از حذف این برنامه ها درست شد.البته درست و حسابی باید پاکشون کنید!

لینک به ارسال

مشکل شکستن و کج شدن برد هست. تنها راهش عوض کردن برده اونم باید ببرین نمایندگی که فک کنم هزینش خیلی بالا باشه.شاید باید مثل من از خیر گوشی بگذرین

لینک به ارسال
در در 2 خرداد 1397 در 23:57، Rociano گفته است :

سلام این مشکل اصلا سخت افزاری نیست و شما باید ببینید جدیدا چه برنامه ای نصب کردید که روی کنترل صفحه نمایش گوشی تون تحت تاثیر گذاشته.من بعد از نصب چندفیلترشکن دچار این مشکل شدم.بعد از حذف این برنامه ها درست شد.البته درست و حسابی باید پاکشون کنید!

مشکل نرم افزار نیست من رام هم زدم ولی باز همونطور

لینک به ارسال
سلام خدمت دوستان عزیز.چن وقت پیش گوشی منم دچار همین بلایی که دوستان اکثرا دارن شد.گوشیم هی روشن و خاموش میشد(ری استارت) که فهمیدم از باتریه و با تهیه یه باتری اوریجینال مشکلم حل شد و گوشی شد عین روز اولش.اما مشکل دیگه که داشتم خاموش شدن صفحه درحالی ک گوشی روشن بود و تاچ کارمیکرد.ینی باید چن بار دکمه پاور رو میزدم که صفحه برای چن لحظه روشن بشه.اما وضعش رفته رفته خرابتر شد تاجاییکه اصا نمیتونسم باش کارکنم.بردمش چن جا برا تعمیر.یکی گف از تاچ و ال سی دی میتونه باشه بعضیام گفتن باید برد عوض کنی و...قیمت گرفتم تاچ ال سی دی 300 و برد 500!!!خلاصه قید گوشیمو زده بودم و ناراحت ک تو این گردنی گوشی چیکارکنم.بالاخره بعدهز چن روز گشتن توی نت تونستم مشکل پرپر زدن صفحه گوشیمو بفهمم و خودم بدون هزینه درستش کردم.شاید در عرض نیم ساعت.دوستانی ک این مشکلو دارن و یا قید گوشیشونو زدن،لطفا گوشیتونو به قیمت ناچیز نفروشین.بخدا میشه درستش کرد.اگه کسی مشکل داره باکمال میل راهنماییش میکنم ک انشالا گوشیش درست بشه.لینک تلگراممو میزارم پیام بدین تا کمکتون کنم.

لینک به ارسال
در در 10 آذر 1396 در 20:42، aryasamen گفته است :

کدوم تصاویر

موضوع واسم مهمه لطفا تصاویری که گفتید رو نشون بدید

دوست عزیز تصویر رو نمیبینیم لطفا تصویرشو بزارین ممنون

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در در 24 خرداد 1396 در 12:44، mobileparsian گفته است :

20151117_222250.jpg

ویرایش شده در توسط djaliford

لینک به ارسال

فقط و فقط قطعه سیاه رو عوض کنین صدرصد مشکل حل میشه بارها تست شده 

لینک به ارسال
در در 22 مرداد 1397 در 10:21، djaliford گفته است :

20151117_222250.jpg

سلام دوسته عزیز با عوض کردن این آی سی که در عکس مشخص کردید مشکل برطرف میشه کامل؟ چون یه سریا گفتن هیت بده سی پی یو و هارد گوشی رو اوکی میشه، راستش انجام دادم اوکی شد اما بعد 2 روز باز خراب میشه ینی صفحه سیاه میشه، بعد اینکه شماره فنی این قطعه چیه و پیدا میشه تو بازار اصلا؟ خیلی ممنون میشم جواب بدید، هم گوشی خودم اینجوریه هم فامیلمون چند ماهه درگیر این مشکلیم. 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری