رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش ساخت فایل sboot و حذف frp بدون حذف اطلاعات صد درصد تضمینی

ارسال های توصیه شده

دوستان تعجب میکنم چرا فکر میکنید با رایت خود فایل sboot گوشی میشه راحت frp رو برداشت در برخی ورژنها sboot باگ امنیتی داره برای همین راحت off میشه اگه دیدین بعضی باکسها فایل sboot رایت میکنند بعد رسیت frp پس روش صددرصدی نیست باید یک sboot که هنوز باگ داره رو رایت کرد که معمولا در ورژنهای جدید خود sboot جدید ورژن قدیمتر رو بلاک میکنه و گاهی در برخی فریمورهای یک منطقه میبینیم هنوز باگ هست پس دنبال روش ساده صددرصدی نباشید فکر نکنم باشه

لینک ارسال
  • پاسخ 23
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • 11 ماه بعد...
در در 9 خرداد 1396 در 18:14، mohsen8 گفته است :

دوستان تعجب میکنم چرا فکر میکنید با رایت خود فایل sboot گوشی میشه راحت frp رو برداشت در برخی ورژنها sboot باگ امنیتی داره برای همین راحت off میشه اگه دیدین بعضی باکسها فایل sboot رایت میکنند بعد رسیت frp پس روش صددرصدی نیست باید یک sboot که هنوز باگ داره رو رایت کرد که معمولا در ورژنهای جدید خود sboot جدید ورژن قدیمتر رو بلاک میکنه و گاهی در برخی فریمورهای یک منطقه میبینیم هنوز باگ هست پس دنبال روش ساده صددرصدی نباشید فکر نکنم باشه

اگه فایل sboot از کامبینیشن روش رایت کنیم بدون حذف اطلاعات frp برداشته میشه؟

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، rahi_sr گفته است :

اگه فایل sboot از کامبینیشن روش رایت کنیم بدون حذف اطلاعات frp برداشته میشه؟

این فایل فقط ADB رو فعال میکنه ..در بعضی مدلها هم جواب میده نه هر گوشی رو هر باینری ..معمولا هم بعد از رسیت فکتوری مشکل frp پیش میاد

لینک ارسال
در 51 دقیقه قبل، mohsen8 گفته است :

این فایل فقط ADB رو فعال میکنه ..در بعضی مدلها هم جواب میده نه هر گوشی رو هر باینری ..معمولا هم بعد از رسیت فکتوری مشکل frp پیش میاد

یعنی باکس در حالت دانلودینگ FRP گوشی رو از طریق ADB خاموش میکنه؟!!!!

لینک ارسال
در 13 ساعت قبل، M.Abedi گفته است :

یعنی باکس در حالت دانلودینگ FRP گوشی رو از طریق ADB خاموش میکنه؟!!!!

خیر داری میگی ADB یعنی گوشی باید روشن باشه تا بتونی با باکس یا هر چیز دیگه ای بصورت adb بتونی برش داری!! عملا هم با adb هیچ frp برداشته نمیشه یعنی بزنی اوکی هم بده توی دانلود مود off نمیشه ..فقط ستاپ اولیه رو دور میزنه که بتونی از تنظیمات oem رو باز کنی

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، mohsen8 گفته است :

در ۱ ساعت قبل، mohsen8 گفته است :

خیر داری میگی ADB یعنی گوشی باید روشن باشه تا بتونی با باکس یا هر چیز دیگه ای بصورت adb بتونی برش داری!! عملا هم با adb هیچ frp برداشته نمیشه یعنی بزنی اوکی هم بده توی دانلود مود off نمیشه ..فقط ستاپ اولیه رو دور میزنه که بتونی از تنظیمات oem رو باز کنی

چون شما تو پست قبلی گفتید که فقط ADB رو فعال میکنه پرسیدم

وگرنه خودم میدونستم جریان چی هست

لینک ارسال
  • 5 ماه بعد...
در ۱ ساعت قبل، Amirmohammad313313 گفته است :

j500f  زدم خاموش شد چی کار کنم

با اموزش بالا رفتی خاموش شد؟؟؟

دقیقا چکار کردی اینطور شد؟؟

مشکل گوشی از اول چی بود؟؟

بروزترین اموزش ها و فایل فقط در http://forum.gsm-developers.com

5a239cc63ed6d_logofroum.gsm-developers.c

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...