رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش رایت رامی که رید گرفتید(گوشی های چینی mtk)

ارسال های توصیه شده

سلام این روش زمانی کاربرد داره که گوشی رو خاموش کردید با رام جدید و حالا با اینکه از گوشی با وکانو یا میراکل رید گرفتید رام خودش هم رایت می کنید بالا نمیاد و دوس ندارید مشتری دردسر بشه براتون

سلام اگه میخای گوشی با همون بگاپی که اول از گوشی گرفتید بیاد بالا (میراکل یا ولکانو)

این ایراد زمانی پیش میاد که شما از گوشی رید گرفتید بعد که رام های مختلف رو برای فلش روی گوشی امتحان می کنید preloader رام های جدید با preloader داخل گوشی یکی نیست بعد گوشی خاموش میشه بعد طرف میاد می گه عیب نداره رامی که خودم اول رید گرفتم می زنم میاد بالا بعد که میاد رامی که رید گرفته دوباره میزنه روی گوشی یا رایت نمیشه یا اصلا بالا نمیاد

اول با فلش تولز یکی از رامی های رو که دانلود کردید بچنید داخل فلش تولز بعد با اون رام گوشی رو فرمت کنید

بعد با میراکل یا ولکانو که اول از گوشی بکاپ گرفتید دوباره روی گوشی رایت کنید به احتمال زیاد بالا میاد

این روش زمانی کاربرد داره که یادتون رفته با مشتری طی کنید که احتمال خاموشی داره و دوس ندارید دردسر بشه براتون

ساده توضیح دادم تا دوستانی که دردسر دارن با اینکه از گوشی اول رید گرفتن و بعد گوشی رو با یه رام دیگه خاموش کردن و هر کاری می کنن با همون رید اولیه دیگه نمیاد بالا

این روش رو خودم بارها و بارها تست کردم و جواب داده

امیدوارم مفید باشه تجربه شخصی

34.jpg

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...