رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حذف قفل یوزر مدلهایی که دیتا توسط twrp مونت نمیشه مثل j710

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
فایل بوت رسمی روی گوشی زدم گوشی اومد بالا ولی باز رمز داشت

مراحل رو از اول با دقت انجام بدین شماهم نتیجه میگیرین.موقع بالا اومدن کمی طول میکشه.روی چندتا گوشی تست شده.هرجامشکل داشتین توی همین تایپیک بگین و اعلام نتیجه کنید

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
مراحل رو از اول با دقت انجام بدین شماهم نتیجه میگیرین.موقع بالا اومدن کمی طول میکشه.روی چندتا گوشی تست شده.هرجامشکل داشتین توی همین تایپیک بگین و اعلام نتیجه کنید

از نوع انجام دادکم نشد میاد بالا رمز میخواد

لینک ارسال

سلام

هر aromafm باشه مشکلی نداره یا فقط با همین aromafm که خودتون قرار دادید باید انجام بشه؟

آخه یه j710f با اندروید 6 اومد.من یه aromafm دیگه ای روش نصب کردم ولی توش (system/priv app/ touchwiz. 2016) این گزینه نبود.یعنی کلا خالی بود

لینک ارسال
سلام

هر aromafm باشه مشکلی نداره یا فقط با همین aromafm که خودتون قرار دادید باید انجام بشه؟

آخه یه j710f با اندروید 6 اومد.من یه aromafm دیگه ای روش نصب کردم ولی توش (system/priv app/ touchwiz. 2016) این گزینه نبود.یعنی کلا خالی بود

اروما فرق نداره ولی این نسخه تست شده هست..برای مشکل شما هم موقع بالا اومدن ریکاوری سویپ نکنید فقط red only بزنید.سیستم هم حتما مونت کنید

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...
سلام خدمت همه دوستان قدر این اموزش رو بدونید چون این مدل رو حتی باکس اختا و زد تری هم نتونستن بدون حذف اطلاعات انلاک کنن بریم سراغ اموزش

1. frp گوشی باید خاموش باشه اگه روشن بود میتونین از طریق سرویس انلاین غیر فعال کنید

2. ریکاوری twrp رو روی گوشی رایت میکنید

3. فایلهای زیر رو روی یک مموری کپی کنید و گوشی رو به ریکاوری ببرید از ریکاوری مموری و سیستم رو مونت کنیدmount

aromafm-1.91.zip | by yatindroid for One

Nova Launcher Prime v5.0.3 Final APK.zip | by Emon Khan for OnePlus 3

SuperSU-v2.79-201612051815.zip | by raystef66 for Generic Device/Other

4. ابتدا aroma file manager رو از ریکاوری نصب کنید و وارد مسیر زیر بشیدsystem/priv app/ touchwiz. 2016

فایل apk داخل پوشه رو رینیم کنید و از اسمش کپی کنیدو لانچر nova رو به این اسم تعغیر نام بدین و جایگزین فایل اصلی کنید

5.به مسیر زیر برید و فایل apk رو حذف کنید

system/priv app/ system ui

6.و در اخر فایل supersu رو اینستال کنید و گوشی رو ریبوت کنید.گوشی بدون پسورد بالا میاد.

میتونید از طریق روت اکسپلوره وارد مسیر زیر بشید و فایلها با پسوند key رو حذف کنید

data/system

تست شد j710f

امیدوارم به دردتون بخوره موفق باشین

با تشکر رو گوشی G610f جواب داد

تو نیکی کن و در دجله انداز

که ایزد در بیابانت دهد باز

لینک ارسال

سلام وسپاس از آموزش ولی مشکل اینجاست که ما تا دیتا رو مونت نکنیم رو اروما هم میریم مثلا مسیر دیتا رو و سایر مسیر هها رو خالی نشون میده

مردان بزرگ و خوش قلب دکمه تشکر را خواهند زد

لینک ارسال
سلام وسپاس از آموزش ولی مشکل اینجاست که ما تا دیتا رو مونت نکنیم رو اروما هم میریم مثلا مسیر دیتا رو و سایر مسیر هها رو خالی نشون میده

نیازی به مونت شدن دیتا نیست چون فایلهای مورد نیاز توی قسمت سیستم هست .شما فقط باید سیستم رو مونت کنید

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...