رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حذف قفل یوزر مدلهایی که دیتا توسط twrp مونت نمیشه مثل j710

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان قدر این اموزش رو بدونید چون این مدل رو حتی باکس اختا و زد تری هم نتونستن بدون حذف اطلاعات انلاک کنن بریم سراغ اموزش

1. frp گوشی باید خاموش باشه اگه روشن بود میتونین از طریق سرویس انلاین غیر فعال کنید

2. ریکاوری twrp رو روی گوشی رایت میکنید

3. فایلهای زیر رو روی یک مموری کپی کنید و گوشی رو به ریکاوری ببرید از ریکاوری مموری و سیستم رو مونت کنیدmount

aromafm-1.91.zip | by yatindroid for One

Nova Launcher Prime v5.0.3 Final APK.zip | by Emon Khan for OnePlus 3

SuperSU-v2.79-201612051815.zip | by raystef66 for Generic Device/Other

4. ابتدا aroma file manager رو از ریکاوری نصب کنید و وارد مسیر زیر بشیدsystem/priv app/ touchwiz. 2016

فایل apk داخل پوشه رو رینیم کنید و از اسمش کپی کنیدو لانچر nova رو به این اسم تعغیر نام بدین و جایگزین فایل اصلی کنید

5.به مسیر زیر برید و فایل apk رو حذف کنید

system/priv app/ system ui

6.و در اخر فایل supersu رو اینستال کنید و گوشی رو ریبوت کنید.گوشی بدون پسورد بالا میاد.

میتونید از طریق روت اکسپلوره وارد مسیر زیر بشید و فایلها با پسوند key رو حذف کنید

data/system

تست شد j710f

امیدوارم به دردتون بخوره موفق باشین

گرگــ ها را دوستـــــ دارم ،

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

با سلام

مدل های g930f و g935f با اندروید 7 با باکس زدم میرفته رو ارم با ریکاوری و پچ حذف قفل هم همینطور به نظرتون با این روش جواب میده ؟؟

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال
با سلام

مدل های g930f و g935f با اندروید 7 با باکس زدم میرفته رو ارم با ریکاوری و پچ حذف قفل هم همینطور به نظرتون با این روش جواب میده ؟؟

من فقط روی اندروید6 j710f تست کردم.روی اندروید7 باید امتحان بشه

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
سلام خدمت همه دوستان قدر این اموزش رو بدونید چون این مدل رو حتی باکس اختا و زد تری هم نتونستن بدون حذف اطلاعات انلاک کنن بریم سراغ اموزش

1. frp گوشی باید خاموش باشه اگه روشن بود میتونین از طریق سرویس انلاین غیر فعال کنید

2. ریکاوری twrp رو روی گوشی رایت میکنید

3. فایلهای زیر رو روی یک مموری کپی کنید و گوشی رو به ریکاوری ببرید از ریکاوری مموری و سیستم رو مونت کنیدmount

aromafm-1.91.zip | by yatindroid for One

Nova Launcher Prime v5.0.3 Final APK.zip | by Emon Khan for OnePlus 3

SuperSU-v2.79-201612051815.zip | by raystef66 for Generic Device/Other

4. ابتدا aroma file manager رو از ریکاوری نصب کنید و وارد مسیر زیر بشیدsystem/priv app/ touchwiz. 2016

فایل apk داخل پوشه رو رینیم کنید و از اسمش کپی کنیدو لانچر nova رو به این اسم تعغیر نام بدین و جایگزین فایل اصلی کنید

5.به مسیر زیر برید و فایل apk رو حذف کنید

system/priv app/ system ui

6.و در اخر فایل supersu رو اینستال کنید و گوشی رو ریبوت کنید.گوشی بدون پسورد بالا میاد.

میتونید از طریق روت اکسپلوره وارد مسیر زیر بشید و فایلها با پسوند key رو حذف کنید

data/system

تست شد j710f

امیدوارم به دردتون بخوره موفق باشین

سلام درون پوشه ی نووالانچر یه فایل دیگه هم است اونو چیکار باید کرد TeslaUnread.v.5.0.7 by TAP.apk

تو نیکی کن و در دجله انداز

که ایزد در بیابانت دهد باز

لینک ارسال
سلام درون پوشه ی نووالانچر یه فایل دیگه هم است اونو چیکار باید کرد TeslaUnread.v.5.0.7 by TAP.apk

شما فقط لانچر nova رو جایگزین کنید.اون فایل نیاز نیست

مرگــــ را می پذیرند ،

امـــا ..

تن به قلاده نمیدهند ..

لینک ارسال
j710f اندورید 6.0.1

از اول فریمور رسمی رایت کنید و دوباره مراحل رو برید فقط ایندفعه موقع بالا اومدن ریکاوری اون منوی کشویی رو نکشید و فقط روی Readonly بزنید با کشیدن اون منو بوت لوپ میشه کلا گوشی در بیشتر مواقع شاید از اون باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...