رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فایل فلش تبلت چینی ZTCمدلG-Three

ارسال های توصیه شده

فایل شمارو دانلودکردم چندبارهم فلش زدم درست نشدکه هیچی دوربینش هم درست بودکه ازکارافتاد.

فایل شما مشکل داره.

دوست عزیز فایل ها هیچ مشکلی ندارند من بالای ده مورد با همین فایل ها درست کردم.فایل هر دو مدل هم به هم میخوره و زیاد فرقی نمیکنند.مشکل دوربین هم از هارد هست وقتی هارد باز نشه دوربین هم باز نمیشه و سیاه هست.

خودم الان هم مدل جی 2 هم جی 3 رو سالم توی خونه دارم ولی یه جی 3 هست که با هیچ روشی راه نمیفته که نیاز به سماجت و تلاش داره.

شما از تبلت قبل فلش بک اپ اولیه گرفتید ؟ باید بکاپ میگرفتید و بعد از بکاپ فرمت کنید با ولکانو و فایل جی 2 یا جی 3 رو با ولکانو رایت کنید هر کدوم که فلش بگیره حل میشه.فقط باید زیاد تست کنید تا فلش بگیره.

در ضمن مدل جی 2 دکمه هوم داره ولی جی 3 نداره!

لینک ارسال
  • پاسخ 26
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

منم با ولکانو هر کاری میکنم رایت نمیشه

با کرک دراگون رایت میشه اما تبلت باز هم خاموش هست و هیچ عکس العملی نداره.

در ولکانو استارت رو که میزنم تبلت رو که شناخت شروع به دانلود بوت میکنه بعد که به 100 درصد رسید متوقف میشه.:(

درولکانو تنظیمات خاصی باید انجام داد؟

لینک ارسال
منم با ولکانو هر کاری میکنم رایت نمیشه

با کرک دراگون رایت میشه اما تبلت باز هم خاموش هست و هیچ عکس العملی نداره.

در ولکانو استارت رو که میزنم تبلت رو که شناخت شروع به دانلود بوت میکنه بعد که به 100 درصد رسید متوقف میشه.:(

درولکانو تنظیمات خاصی باید انجام داد؟

مشکل اولیه تبلت چی بوده که خاموش هست؟

با دراگون باید emmc_write_all بزنید.

با ولکانو باید پاور و ولم بالا رو اینقدر بگیرید تا تبلت رو بوت کنه و رایت کنه.با ورژن ها مختلف ولکانو و یه سیستم دیگه که روش هیچ درایوری نصب نیست تست کنید حتما میگیره.

لینک ارسال

همه این کارایی که گفتین وانجام میدم وفلش هم میخوره باهر2تافایل چندین بارامتحان کردم ولی بعدازفلش مشکل کماکان هست.

ضمنا قبل ازفلش بافایل شما دوربین کارمیکرد فقط تبلت هنگ میکرد وارور میداد ولی بعدازفلش هم ارور میده وهنگ میکنه هم دوربینش کارنمیکنه.

اگه فلش نخوره یا نصفه فلش بخوره حق باشماست ولی کامل وبدون دردسرفلش میخوره ولی درست نمیشه.

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال
همه این کارایی که گفتین وانجام میدم وفلش هم میخوره باهر2تافایل چندین بارامتحان کردم ولی بعدازفلش مشکل کماکان هست.

ضمنا قبل ازفلش بافایل شما دوربین کارمیکرد فقط تبلت هنگ میکرد وارور میداد ولی بعدازفلش هم ارور میده وهنگ میکنه هم دوربینش کارنمیکنه.

اگه فلش نخوره یا نصفه فلش بخوره حق باشماست ولی کامل وبدون دردسرفلش میخوره ولی درست نمیشه.

اینم عکس از قاب پشت هر دو مدل که مطمئن بشید.بر طبق عکس ها مدل تبلت شما g.three هست.

94.jpg

95.jpg

نگفتید بکاپ گرفتید اول ؟ هر مشکلی باشه بکاپ خودتون رو برگردونید میشه مثل اولش.ولی وقتی هارد مشکل داره و هنگ میکرده حتما دوربین هم باز نمیشه.ممکنه یکی دوبار شانسی دوربین باز شده بوده.

بعد از فلش باید تبلت رو ریست فکتوری کنید و تیک فرمت هارد هم بزنید.با ولوم بالا هم clear emmc و با ولوم پایین از ریکاوری چندبار وایپ کنید اگر هارد فرمت شد مشکلات حل میشن.اگر اوکی نشد تبلت رو بفرستید واستون اوکی کنم.

لینک ارسال

بکاپ گرفته بودم ودیشب با بکاپ خودش فلش زدم همه چیزش خوب کارمیکنه فقط بعضی وقتها سیستمش ارور میده وهیچ چیزی روبازنمیکنه خاموش روشن که میکنی چنددقیقه ای خوبه دوباره همون مشکل.

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال
بکاپ گرفته بودم ودیشب با بکاپ خودش فلش زدم همه چیزش خوب کارمیکنه فقط بعضی وقتها سیستمش ارور میده وهیچ چیزی روبازنمیکنه خاموش روشن که میکنی چنددقیقه ای خوبه دوباره همون مشکل.

امروز اون یه موردی هم که فلش نمیگرفت با ولکانو اوکی کردم.هاردش هم برگشت.فقط هنگام شروع فلش ولکانو میپرسه که پرلودر رو نگه دارم یا تغییر بدم که باید no بزنید تا فلش شروع بشه.

اینم عکس

27.png

28.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...