رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمای در مورد گوشی نوکیا 216 rm-1187

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان یک گوشی نوکیا مدل 216 با rm1187 اوردن واسم فلش کردم گوشی روی contact service مونده لطفا راهنمایی کنید

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
  • پاسخ 24
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

دروود....

احتمالا ورژن 12 بوده شما با ورژن 10 فلش کردین این مشکل پیش اومده من بکاپ bin رو دارم نمیدونم cm2 فلش میزنه این مدل رو یانه !!! اگه دانگلش رو دارین اعلام کنید تا بکاپ ورژن 12 رو براتون اپ کنم تست کنید و اگر نه که صبر کنید تا best ورژن 12 رو قرار بده.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
دروود....

احتمالا ورژن 12 بوده شما با ورژن 10 فلش کردین این مشکل پیش اومده من بکاپ bin رو دارم نمیدونم cm2 فلش میزنه این مدل رو یانه !!! اگه دانگلش رو دارین اعلام کنید تا بکاپ ورژن 12 رو براتون اپ کنم تست کنید و اگر نه که صبر کنید تا best ورژن 12 رو قرار بده.

من باکس best و atf دارم

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

باید صبر کنید تا best ورژن 12 رو قرار بده

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
دروود....

نمیزنه ..منتظر باید باشید تا ورژن جدید بیاد

irgsm

لینک ارسال

من هم همین مشکل رو دارم نیاز ب فایل ورژن 12 هست که هنوز نیومده ولی رو گوشی هست

کل سایتهای خارجی رو هم سرچ کردم ولی فایده نداشت

دوستان لطفا اگر راهی پیدا کردن عنوان کنن

با تشکر

لینک ارسال
کسی راه حلی نداره

الان یک گوشی رو دست من مونده اگه ورژن 12 امد بزارین ممنون میشم

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
دروود....

سلام

لطفا اپلود کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...