رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی از دوستان

repair man68

ارسال های توصیه شده

دوستان سلام

من تعمیرات رو در حد معمولی بلدم تعویض کاری -نرم افزار -و ایسی هایی که بدونم صد در صد جواب میده

مدتیست کار نمیکنم

بازم میخوام یه مغازه پیدا کنم درصدی کار کنم

رفتم یه شرکت که همه میشناسیدش تعمیر کار میخواستن رزومه پر کردم بعد رفتم مصاحبه ازم پرسیدن هارد عوض میکنی گفتم نه :( بهم گفتن الان سود توی تعویض هارد

و تعویض گلس هست .قبولم نکردن

اعتماد به نفسم رو از دست دادم :( میترسم

کار دیگه ای هم بلد نیستم

راهنمایم کنید تشکر:u_e328:

لینک ارسال
دوستان سلام

من تعمیرات رو در حد معمولی بلدم تعویض کاری -نرم افزار -و ایسی هایی که بدونم صد در صد جواب میده

مدتیست کار نمیکنم

رفتم یه شرکت که همه میشناسیدش تعمیر کار میخواستن رزومه پر کردم بعد رفتم مصاحبه ازم پرسیدن هارد عوض میکنی گفتم نه :( بهم گفتن الان سود توی تعویض هارد

کار دیگه ای هم بلد نیستم

سلام عزیز...

چون هارد و گلس رو بلد نیستید دلیل نمیشه اعتماد بنفس رو از دست بدید...

الان خود بنده هم گلس عوض نمیکنم.

شما میتونی با همین نرم افزار و تعمیرات سخت افزاری جزئی که بلد هستید یه درآمد خوب داشته باشید فقط کافیه با مغازه های شهرتون صحبت کنید و با یکی از اونها همکاری کنید.

حتما که نباید در یک شرکت بزرگ و معروف کار کنید...

در ضمن نگفتید که از کدوم شهر هستید

لینک ارسال

اگه پشتکار و علاقه نداری اصلا شروع نکن

اینجا همکار اصلا بلد نیست من براش تعمیر میکنم ادعای زیادی میکنه تو که ایسی عوض میکنی نباید اعتماد بنفستو از دست بدی

یک مغازه پا خورش خوب باشه بگیر تعمیرم نکن بده برات انجام بدن دلالی سودش بهتره

خخخخ

لینک ارسال

ممنون از جوابتون من تهران هستم

من تازه کار نیستم حدود پنج ساله تعمیرات میکنم البته پاره وقت دانشگاه/خدمت نمیزاشت

هرگز توی عمرم کار به همکار نمیدم بمیرم بهتره تا این کارو بکونم من یا میتونم یا نمیتونم چرا به همکار بدم :u_1f624:

لینک ارسال

من تازه کار نیستم حدود پنج ساله تعمیرات میکنم البته پاره وقت دانشگاه/خدمت نمیزاشت

هرگز توی عمرم کار به همکار نمیدم بمیرم بهتره تا این کارو بکونم من یا میتونم یا نمیتونم چرا به همکار بدم :u_1f624:

دور از جون داداش سود تو دلالی از ما گفتن نمونش دوستای خودم کار میارن برام قیمت خوبم از مشتراش میگرن بی دردسر

لینک ارسال

مشکل شما هم همین هست که میگید بمیرم بهتر از اینه که کار به همکار بدم...

شما توی کار موبایل باید با همکاران دیگه همکاری کنید.حالا چه فروش چه نرم افزار چه سخت افزار و چه...

الان بنده خودم هم دائما با اساتید خودم در هند و اصفهان در تماس هستم و از ایشون راهنمایی میگیرم.

شما توی هر سطحی از علم هم که باشی باید غرور رو بذارید کنار و مثل یک مبتدی از اساتید راهنمایی بگیری.

موفق باشی

لینک ارسال
دوستان سلام

مدتیست کار نمیکنم

کار دیگه ای هم بلد نیستم

چرا خودتون رو محدود می کنید تعویض هارد که قول آخر این کار که نیست مثلا با خودتون بگید خیلی سخته با دو جلسه 2 ساعت پیش یه همکار بردید و بعد اون راحت تمام هارد ها رو می تونید عوض کنید

اون شرکته راست گفته الان نون تو تعویض هارد و گلس هست ولی شما همین تعمیرات و هارد رو جلو برو درآمده خوبی داره

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...