رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل جریان کشی SM-T211 galaxy tab

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان و اساتیدعزیز و محترم.

من یه تبلت سامسونگ SM-T211 دارم که قبل از پاور جریانکشی داره که حدودا 330 میلی آمپر میکشه و بعد از دو تا سه ثانیه میاد رو 190 میلی آمپر قفل میشه و هیچ قطعه ای هم داغ نمیکنه. اگه امکان داره لطف کنید یه راهنمایی بکنید. ممنونم از شما عزیزان بزرگوار:u_e032::u_e304:

لینک ارسال

درود بر شما قطعات مثل دوربین و کانکتور فلت جدا وبدقت همه جای برد چک کنید در صورت امکان کانکتور usb از مدار خارج کنید و اینکه علت بوجود امدن مشکل ابخوردگی و ضربه چک کنید

موفق باشید

لینک ارسال
درود بر شما قطعات مثل دوربین و کانکتور فلت جدا وبدقت همه جای برد چک کنید در صورت امکان کانکتور usb از مدار خارج کنید و اینکه علت بوجود امدن مشکل ابخوردگی و ضربه چک کنید

موفق باشید

برد کاملا لخت شده و هیچ جای آبخورگی و ضربه هم دیده نمیشه و کانکتور usb هم جدا شد اما مشکل هنوز بجای خودش باقیه بزرگوار

لینک ارسال
با سلام خدمت دوستان و اساتیدعزیز و محترم.

من یه تبلت سامسونگ SM-T211 دارم که قبل از پاور جریانکشی داره که حدودا 330 میلی آمپر میکشه و بعد از دو تا سه ثانیه میاد رو 190 میلی آمپر قفل میشه و هیچ قطعه ای هم داغ نمیکنه. اگه امکان داره لطف کنید یه راهنمایی بکنید. ممنونم از شما عزیزان بزرگوار:u_e032::u_e304:

یه هیت روی سی پی یو بگیر و بعد تغذیه رو ریبال کن. اگه آی سی تغذیه هم دارین تعویض کنین. درضمن خروجی کریستال و تغذیه رو هم اعلام کنین

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...