رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست معرفی باطری با ظرفیت بالا برای سمسونگ گلکسی اس 3 نئو

ارسال های توصیه شده

آیا به غیر باطری خود این گوشی میشه از باطری دیگه ای که از نظر شکل و اندازه با باطری خود گوشی یکی هستش استفاده کرد؟ کسی تجربه ای داره ؟ مثل گوشی های جی ال ایکس و نوکیا که در بیشتر مدل ها باطری ها همخوانی دارن و میشه از ماله نوکیا برا جی ال ایکس استفاده کرد . من دنبال باطری برا این گوشی میگردم که ظرفیت اون بشتر از باطری اورجینال خودش باشه .

لینک ارسال
آیا به غیر باطری خود این گوشی میشه از باطری دیگه ای که از نظر شکل و اندازه با باطری خود گوشی یکی هستش استفاده کرد؟ کسی تجربه ای داره ؟ مثل گوشی های جی ال ایکس و نوکیا که در بیشتر مدل ها باطری ها همخوانی دارن و میشه از ماله نوکیا برا جی ال ایکس استفاده کرد . من دنبال باطری برا این گوشی میگردم که ظرفیت اون بشتر از باطری اورجینال خودش باشه .

باطری برای این مدل زیاد تو بازار هست از اتمی گرفته تا به قول فروشنده اصلی ولی بهترین راه حل اینکه شما باطری رو وزن گنی با ترازوی دیجیتالی که بیشتر سوپر مارکت ها دارن این مدل ترازو رو دارن

باطری اصلی این گوشی 45 گرم هست ولی باطری های اتمی و قلابی 40 گرم وزن دارن شما فقط دونبال 45 گرم باش

یه بار بیکار بودم بیشتر باطری های بازار رو از نظر وزن تست کردم خخخخخ:u_1f600:

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
باطری برای این مدل زیاد تو بازار هست از اتمی گرفته تا به قول فروشنده اصلی ولی بهترین راه حل اینکه شما باطری رو وزن گنی با ترازوی دیجیتالی که بیشتر سوپر مارکت ها دارن این مدل ترازو رو دارن

باطری اصلی این گوشی 45 گرم هست ولی باطری های اتمی و قلابی 40 گرم وزن دارن شما فقط دونبال 45 گرم باش

یه بار بیکار بودم بیشتر باطری های بازار رو از نظر وزن تست کردم خخخخخ:u_1f600:

سایت رسمی محصولات سامسونگ در ایران وزن باتری رو زده : 38.5 g ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خب الان به کدوم اطمینان کنیم ؟ کلا تو بازار تا اونجا که من تحقیق کردم باطری اصلی اس 3 در سه مدل : با پک مشکی و گارانتی 6 تا 12 فریز . با پک و بسته بندی جعبه شفاف پلاستیکی و گارانتی تکمارت . و نوع اورجینال نمایندگی رسمی سامسونگ با قیمت نجومی و گارانتی رسمی سامسونگ در ایران .

12.jpg

13.jpg

لینک ارسال

تا جای که من یادم میاد باطری این مدل 45 گرم هست و هر باطری دیگری که تست کردم زیر 30 درصد یا 50 درصد گوشی خاموش میشد ولی باطری 45 گرمی که می گیرم راحت کار می کنه و اذیت نمی کنه

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...