رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

پیشنهادات و نظر سنجی از دوستان جی اس ام (لطفا همه شرکت کنند)

ارسال های توصیه شده

با سلام و درود.

بنده 21 سال سن دارم و دارای 5 سال سابقه کاری در تعمییرات موبایل 5 سال سخت و 3 سال نرم.

تقریب روز کاریم روزی 300 تومان هستش.100 از نرم و 200 از سخت.

شهرمون بسیار کوچک هست و مردمی بدبخت و کم پول.

در شهرمون تقریبا 15 تعمیر کار هستش.که از 15 نفر تعمیرکار فقط یک نفر نرم افزار کار میکند که تمامی فایلهاش رو خودم بهش دادم ولی وارد نیست!!!

از نظر تعمیرات تو شهرمون بهترین از همه هستم.

علاقه بسیار زیاد به نرم افزار دارم.ولی درآمدش کمه برام با هر دو هم خیلی سرم شلوغ میشه و اعصب خوردگی برام پیش میاد و وقت بسیار کم میارم شبا هم با سیستم خونه کار میکنم با کوک.

لطفا بنده رو راهنمایی کنید و نظر بدین؟

باسلام به دوست عزیزادرس بدین ماهم بیاییم کمک شما تاباری ازمشکلات شماحل بشه

با رشد و پیشرفت تو، دیگران خود به خود شکست می خورند .

به دیگران کاری نداشته باش؛ کار خودت را درست انجام بده .

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود بر شما .

شما میفرمایید از نرم افزار 100 درمیارید و از سخت افزار 200 واقعا عالیه ...

اینکه شما میفرمایید مردم بدبختی دارید و شهرتون کوچیکه ولی باز با این حال به این میزان درآمد دارید بنده تعجب میکنم چون این میزان درآمد کم نیست و باید 90 درصد مردم شهرتون گوشی 1 ملیون به بالا داشته باشند تا بتوانید به این میزان درآمد داشته باشید.

حال مشکل شما اینه که عرض میکنید اعصاب خوردگی زیادی دارید این مورد میتونه از چند جانب باشه ...

اول اینکه سعی کنید محل کار مناسب و دلنشینی داشته باشید نه درب و داغون (این مورد به سرعت کارتون هم بهبود میبخشه )

دوم: بخش نرم افزاری و سخت افزاریتون رو جدا کنید بنده خیلی از عزیزان رو دیدم مانیتور و موس کامپیوترش رو گذاشتن رو میز تعمیر سخت افزار این درست نیست و باید کار دوبخش جدا از هم در کنار هم باشه.

سوم: مشغله های اضافی رو بذارید کنار شما میفرمایید کوک میکنید کوک کردن خیلی وقت آدم رو میگیره و شاید عمده مشکل شما این قضیه باشه ...

تلگرام و شبکه های اجتماعیتون رو ببندید یا پاک کنید ....

چهارم: زیاد رو مواردی که احتمال حل شدندش کمتر از 30 درصد هست کار نکنید ...

این موارد را رعایت کنید انشاالله مشکلتون حل میشه و به زندگی عادی برمیگردید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام و درود

اگه تجهیزات و قطعات باکس کامل باشه و یک کار اموز برا جوابگو مشتری داشته باشی تو زمان نتیجه بهتری داره و همچنین نت پر سرعت البته برا شما زیاد بد نیست چون جا افتاده هستی مشتری تایم بهت میده کار ما دردسر خودشو داره گاهی اوقات سر یک مسعله کوچیک شاید یکی دوروز زمان کارتو بگیره ولی تجربه خوبی میشه برا سری بعد البته این نظر من بود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...