رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

موندن گوشی تو حالت custom binary blocked by frp

ارسال های توصیه شده

با سلام و تبریک سال جدید.

گوشی sm-j510f رو با ادین cfroot زدم گوشی که اومد بالا کار میکرد.اکانت گوگل ست نبود ولی OEM رو غیر فعال کردم.ی روز بعد گوشی رو ریبوت کردم اومد رو CUSTOM BINARY BLOCKED BY FRP گیر کرده. تو ریکاوری مد هم نمیره فلش هم نمیزاره بزنم.با برنامه FRP Tool Pro که تو سایت بود با Z3X زدم دوباره میاد همونجا گیر میکنه.دوستان راهنمایی کنید راه حل چیه؟

لینک ارسال

دروود......

اگه اطلاعات اکانت گوگلتون رودارین به اخرین نسخه از سام موبایل اپدیت کنید بالا میاد و بعد از اونم اکانتتونو وارد کنید تمام.

هشدار

اگه تعمیرکار نیستید از رام زدن گوشی تون اجتناب کنید ممکنه بلای بدتری روش بیارین و اگه هستین که با باکس های تعمیراتی reset frp کنید.

موفق باشید.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
دروود......

اگه اطلاعات اکانت گوگلتون رودارین به اخرین نسخه از سام موبایل اپدیت کنید بالا میاد و بعد از اونم اکانتتونو وارد کنید تمام.

هشدار

اگه تعمیرکار نیستید از رام زدن گوشی تون اجتناب کنید ممکنه بلای بدتری روش بیارین و اگه هستین که با باکس های تعمیراتی reset frp کنید.

موفق باشید.

با باکس z3x و bst زدم جواب نداد.اکانت گوگل روی گوشی ست نکرده بودم.خودم دستی oem رو off کردم ریبوت که کردم گیر کرد؟؟؟

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز از این فایل استفاده کن

Download File UploadBoy.com Making Your File Sharing Easy!

اگ جواب نگرفتی از فایله فلشی که آپدیت باشه ، فایل های recovery و boot رو در بیارو و tar کن

تو قسمت ap بزن و رایت کن

معمولا تو حالته فعال بودن frp هم فایلو میگیره

موفق باشی

لینک ارسال
با سلام

دوست عزیز از این فایل استفاده کن

Download File UploadBoy.com Making Your File Sharing Easy!

اگ جواب نگرفتی از فایله فلشی که آپدیت باشه ، فایل های recovery و boot رو در بیارو و tar کن

تو قسمت ap بزن و رایت کن

معمولا تو حالته فعال بودن frp هم فایلو میگیره

موفق باشی[/quote؟؟؟

ممنون.فایل بوت و ریکاوری رو چطوری از فایل فلش اپدیت استخراج کنم ؟ با چه برنامه ای فرمتشو به فرمت تر تبدیل کنم؟؟؟؟؟خواهش میکنم راهنمایی کنید؟؟

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز پسونده فایل رو از md5 به tar تبدیل کن

بد فرمتش قابله خواندن توسط ویندوز میشه

بد فایل های ریکاوری و بوت رو استخراج کنید

بعدشم با برنامه 7zip دوباره فایل رو به tar تبدیل کنید

نکته :

اگر ورژن سیستم عاملی که روش نصبه رو داری همونو دان کن و استخراجو انجام بده در غیره این صورت رام آپدیت

موفق باشید

لینک ارسال

دوست گرامی!

کاستوم باینری گوگل اکونت دوگانه هست که به این روش حل میشه

1- کایس 3 را نصب کرده و آبدیت کن و بعد از گزینه tool و سپس گزینه firmware update and initialisation را بزن و صفحه ی که باز میشه مدل گوشی را درج کرده و بعد سریال گوشی را درج کن و اوکه کن آخرین نسخه فایل مربوط به منطقه خود گوشی برایت ظاهر میشه که بعد همان مشخصه فایل را از سام موبایل دانلود و رو گوشی فلش کن.

2- این که میگی فلش نمیشه فایل مربوط به منطقه خود گوشی نیست و الا حتما فلش میشه. خودم دیروز این کارو انجام دادم.

3- بعد که گوشی فلش شد گوگل اکونت دوگانه یا کاستوم باینری گوگل اکونت حل میشه و راحت میتوانی با طروقی که برای حذف گوگل اکونت موجوده گوگل اکونت یگانه را حذف کنی.

موفق باشی.

لینک ارسال
دوست گرامی!

کاستوم باینری گوگل اکونت دوگانه هست که به این روش حل میشه

1- کایس 3 را نصب کرده و آبدیت کن و بعد از گزینه tool و سپس گزینه firmware update and initialisation را بزن و صفحه ی که باز میشه مدل گوشی را درج کرده و بعد سریال گوشی را درج کن و اوکه کن آخرین نسخه فایل مربوط به منطقه خود گوشی برایت ظاهر میشه که بعد همان مشخصه فایل را از سام موبایل دانلود و رو گوشی فلش کن.

2- این که میگی فلش نمیشه فایل مربوط به منطقه خود گوشی نیست و الا حتما فلش میشه. خودم دیروز این کارو انجام دادم.

3- بعد که گوشی فلش شد گوگل اکونت دوگانه یا کاستوم باینری گوگل اکونت حل میشه و راحت میتوانی با طروقی که برای حذف گوگل اکونت موجوده گوگل اکونت یگانه را حذف کنی.

موفق باشی.

نسخه build numer فایل فلشی که دانلود کرده بودم دو هفته پیش دقیقا با گوشی یکی هستش با منطقه ایران.قبلا زده بودم جواب گرفتم و مشکلی پیش نیومد.ولی الان همونو فلش میزنم fail میزنه و تو دانلود مد اررور sw rev check fail :aboot fused 2>binary 1 رو نشون میده.البته گوشی چون تو custom binary blocked by frp گیر کرده بود به پیشنهاد یکی از دوستان فایل بوت و ریکاوری رو از FIX CUSTOM BINARY BLOCKED BY FRP J510F-DS_ by Dr.B دانلود و با اودین زدم تا گوشی بالا بیاد و مشکل اولیش حل شد ولی بعد اینکار دیگه فلش نمیشه و اررور sw rev check fail :aboot fused 2>binary 1 رو میده.فایل بوت و ریکاوری رو به شیوه هایی که گفته شد از فریمش که دانلود کرده بودم رو درآوردم دوباره tar کردم زدم باز fail داد.با سامسونگ kies آپدیت شدهه هم میزنم میگه مدل و سریال رو چک کن!!نمیودنم دیگه چیکار میشه کرد؟؟؟؟؟

لینک ارسال
با سلام

دوست عزیز پسونده فایل رو از md5 به tar تبدیل کن

بد فرمتش قابله خواندن توسط ویندوز میشه

بد فایل های ریکاوری و بوت رو استخراج کنید

بعدشم با برنامه 7zip دوباره فایل رو به tar تبدیل کنید

نکته :

اگر ورژن سیستم عاملی که روش نصبه رو داری همونو دان کن و استخراجو انجام بده در غیره این صورت رام آپدیت

موفق باشید

منظور از ورژن سیستم عامل همون build number هستش دیگه!!

لینک ارسال

این مشکل بخاطر فلش باینری کاستوم حالا ریکاوری یا کرنل بوجود میاد وقتی که تیک oem دوباره فعال بشه و معمولا با یک فرمت و فلش رام رسمی حل میشه زیاد کش و قوس نداره آنچنان که دوستان میگن همین دیروز یدونه جی 7 داشتم با این ارور با یک فلش فایل تک فایل و فکتوری راحت اومد بالا فقط موقع اومدن بالا کمی طول میکشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...