رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل فلش i9300

KKG

ارسال های توصیه شده

دوست گرامی از پست اولی شما به خوبی معلومه که گوشی رو دانلود مد نیست فقط ظاهر نشان داده آدمک اندروید را اما در بالا دقت کنید که گوشی شما رو حالت فکتوری مد هست و در ضمن ارور که باکس اختاپوس برای شما با رنگ سرخ نشانی کرده هم بیانگر این است که گوشی رو حالت دانلود مد نیست بلکه رو حالت فکتوری مد هستش. شما کوشش کنید که اول مشکل فکتوری مد را حل کنید سپس اقدام به فلش کنید. موفق باشید

لینک ارسال

میدانم که شما با گرفتن کلید های ولوم منفی و هوم و پاور گوشی را به دانلود مد میبرید اما گوشی سیستم قاطی کرده خودش میره رو حالت فکتوری مد.

شما اودین را باز کرده و باطری را بکشید و بعد کلیدهارا روی نوبت گرفته تا یو اس بی گوشی را به اودین معرفی کند وقتیکه اودین گوشی را شناسایی کرد فورا فلش بزنید نگران نباشید که چرا گوشی رو حالت اودین مد یا دانلود نرفت. موفق باشی یاعلی

لینک ارسال

یادم رفت که درج کنم.

باکس اختاپوس برایت راهنمایی کرده که برای به دانلود مد بردن این مدل گوشی شما باطری کشیده و دوباره جا بزیند.

بعد کلیدهای ولوم مثبت و هوم و پاور را فشار داده و بعد هم کلید ولوم مثبت را انتخاب کنید. بعدش هم فلش بزنید. کوشش کنید که از آخرین آپدیت استفاده کنید.

لینک ارسال

دوست عزیز !

یه مورد شبیه مشکل شما داشتم اولش فکر کردم از تغذیه هست خیلی روش کار کردم در نهایت مشکل هارد بود .

مرحله 1 :

با دستت روی هارد فشار بده بعد عملیات رایت فلش رو انجام بده ببین چی میشه .

مرحله 2 :

هارد رو بردار ببین پاییه هاش در چه وضعیتیه . برد را تمیز کن شفاف بشه هارد رو شابلون بزن .

مرحله 3 :

فول دامپ کامل این گوشی رو بگیر و رایتش کن. مشکل صد در صد حل میشه .

موفق باشید .

Ali_9040

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...