رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نرم افزار یا سخت افزار

vso

ارسال های توصیه شده

دوستان چند وقتی هست که می خوام کسب و کار رو رونق بدم و از شهری که هستم برم به شهر بزرگتر اما استرس دارم که شاید نتونم آنچنان که باید گلیمم رو از آب بکشم بیرون و حتی شاید نتونم کرایه میزی که میخوام ازش پول در بیارم رو بدم برای همین میخوام ی قابلیت رو از اون یکی بیشتر پیگیری کنم(سخت افزار یا نرم افزار) و برم جلو و کلا روی اون قابلیت زوم کنم و مطمئنا این قابلیت هایی که میخوام پیگیری کنم مستلزم هزینه های سنگینی هستش و من نمیخوام بیگدار به آب بزنم برای همین این موضوع رو با اهالی فن میخوام در رابطه بزارم تا بتونم از تجربیاتشون در این باب استفاده کنم.

سخت افزار دوره هارد و ... 3500000 هزینه داره

نرم افزار و دوره هاش 2000000 هزینه داره

TALESH People

لینک ارسال
دوستان چند وقتی هست که می خوام کسب و کار رو رونق بدم و از شهری که هستم برم به شهر بزرگتر اما استرس دارم که شاید نتونم آنچنان که باید گلیمم رو از آب بکشم بیرون و حتی شاید نتونم کرایه میزی که میخوام ازش پول در بیارم رو بدم برای همین میخوام ی قابلیت رو از اون یکی بیشتر پیگیری کنم(سخت افزار یا نرم افزار) و برم جلو و کلا روی اون قابلیت زوم کنم و مطمئنا این قابلیت هایی که میخوام پیگیری کنم مستلزم هزینه های سنگینی هستش و من نمیخوام بیگدار به آب بزنم برای همین این موضوع رو با اهالی فن میخوام در رابطه بزارم تا بتونم از تجربیاتشون در این باب استفاده کنم.

سخت افزار دوره هارد و ... 3500000 هزینه داره

نرم افزار و دوره هاش 2000000 هزینه داره

بادرود خدمت دوست عزیز. اول از همه باید بگم همین که تصمیم به ارتقا گرفتی مطمعن باش موفق میشی چون برای خودت هدف مشخص کردی . دوما برای این چیزی ک شما گفتید ک بیشتر رو کدوم موضوع زوم کنی به نظر من اول نرم افزار و دوم سخت افزار ولی هردو باید داشته باشی چون این دو مکمل هم هستند. نرم افزار به نظر من هرچی بدونیم کمه ولی سخت رو به نظر من الان بیشترین کار دشوارش تعویض هارد و ای سی چسبی هستش . که با تمرین بیشتر میتونی قلشو بگیری . موفق باشی

لینک ارسال

نرم افزار خیلی بهتره داداش

سخت افزار رو میتونی با یک سری شرکت ها قرارداد ببندی ک تعمیراتتو بدی بهشون

و با بهره کم برای شما تعمیرات رو انجام بدن

ولی نرم افزار علم نگه داشتن و بیشتر شدن مشتریه از نظر من

لینک ارسال

.نمیدونم دوستانی که نرم افزار رو توصیه میکنند چه توجیهی دارند.اما از نظر من اگر از لحاظ مالی بهش نگاه میکنید 100 درصد سخت افزار.چرا که نرم افزار در اوضاع فعلی وضعش به شدت خراب شده به لطف انجمن های پر شما رایگان و گروه های تلگرامی و.... هر کودکی میتونه حدود 70 درصد کار رو انجام بده . کاربران خانگی هم ماشاالله ....اما سخت افزار رو هر پشمکی نمیتونه انجام بده و حداقل میتونی مبلغی که حقت هست رو خیلی راحت از مشتری بگیری.

لینک ارسال

ضمن تکمیل فرمایشات اساتید گرامی هردو بهم وابستند اگه بخاند بصورتت تخصصی نرم افزار کار کنید باید علم سخت افزار رو هم داشته باشید برای ترمیم بوت و هارد و گوشی های شرکتی که بخاند رام بزنید با توجه به شماره برد و ورژن برد باید توان باز کردن حداقل قابشو داشته باشین. سخت افزار هم به همین صورت برای سریع مثلا نوکیا صفحه سفیدی و ابخوردگی که توی نوکیا 206 شایع هست بعد از سرویس کامل با هنگی لوگو یا ریستارت مواجه میشه اکثرا که بایستی فلش هم بخوره تا مشکلش کامل برطرف بشه.

اگه میخایند درکارتون موفق باشید و زود به نتیجه برسید سعی کنید هردو رو داشته باشید در کنارهم.

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال

درود

بنده به خاطر علاقه خودم پی نرم افزار رو گرفتم

اگه قراره وارد نرم افزار شید توصیه من اینه همیشه به روز باشید و از بهترین وسایل استفاده کنید

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود.

اگه کسی قرار باشه تو این حوضه حرفه ای کار کنه بهترین معلم خودشه.

هیچکش جز خودت بهترین آموزش دهنده نیست خودت باید دنبال کشف باشی و کار نرم افزار انتها نداره تقریبا بعد از حرفه ای شدن در حوضه تعمیرات میری مرحله تولید و توسعه و از اینجا دردسرای جدید آغاز میشه.

باز هم تاکید میکنم دنبال آموزشگاه و آموزش دهنده نباشید بهترین آموزش دهنده خودتون هستید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

ممنون از اساتید

با همه ی صحبت های آقا ایلیا موافقم اما محیط کار اینجا با محیط کار تو ی شهر بزرگ فرق میکنه و احساس میکنم تا بیام به خودم بجنبم تو اون شهر نتونم گلیمم رو از آب بکشم بیرون و اصلا به یادگیری نرسه. بخاطر همون باید یسری تجربیاتی که تو شهرهای بزرگتر افراد صاحب فن دارن رو داشته باشم و بتونم از یجایی شروع کنم. شاید خنده دار باشه اما خودم فکر میکنم باید اول تو اون شهر زیردست باشم تا به محیط عادت کنم نه اینکه یکدفعه وارد محیط بزرگ بشم و شکست بخورم.

TALESH People

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
ممنون از اساتید

با همه ی صحبت های آقا ایلیا موافقم اما محیط کار اینجا با محیط کار تو ی شهر بزرگ فرق میکنه و احساس میکنم تا بیام به خودم بجنبم تو اون شهر نتونم گلیمم رو از آب بکشم بیرون و اصلا به یادگیری نرسه. بخاطر همون باید یسری تجربیاتی که تو شهرهای بزرگتر افراد صاحب فن دارن رو داشته باشم و بتونم از یجایی شروع کنم. شاید خنده دار باشه اما خودم فکر میکنم باید اول تو اون شهر زیردست باشم تا به محیط عادت کنم نه اینکه یکدفعه وارد محیط بزرگ بشم و شکست بخورم.

.

کار نرم افزار موبایل طوریه اگه کسی کمترین سوادی در ضمینه it داشته باشه میتونه به این شغل مسلط باشه و کارهای روزمرش رو انجام بده

این موضوع البته کمی بستگی به اعتماد بنفس شما داره که مسئله رو در ذهنتون بزرگ میکنید

بنده اشخاصی را دیدم که رفتند دوره دیدن ولی بعد از یه سال نگذشت شغلش رو جمع کرد ولی آدمایی رو هم دیدم با تجربیاتی که خودش کسب کرده سالها در بازار مشغول به کار بوده و هست پس سعی کنید موضوع رو بزرگ نکنید و به خودتون اعتماد داشته باشید همینطور بنظر من این مرجع یک منبع خوب برای شروع است میتوانید آموزش ها و سوالاتی که روزانه رد و بدل میشه پیگیری کنید و سطح خودتون رو بالا ببرید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
.

کار نرم افزار موبایل طوریه اگه کسی کمترین سوادی در ضمینه it داشته باشه میتونه به این شغل مسلط باشه و کارهای روزمرش رو انجام بده

این موضوع البته کمی بستگی به اعتماد بنفس شما داره که مسئله رو در ذهنتون بزرگ میکنید

بنده اشخاصی را دیدم که رفتند دوره دیدن ولی بعد از یه سال نگذشت شغلش رو جمع کرد ولی آدمایی رو هم دیدم با تجربیاتی که خودش کسب کرده سالها در بازار مشغول به کار بوده و هست پس سعی کنید موضوع رو بزرگ نکنید و به خودتون اعتماد داشته باشید همینطور بنظر من این مرجع یک منبع خوب برای شروع است میتوانید آموزش ها و سوالاتی که روزانه رد و بدل میشه پیگیری کنید و سطح خودتون رو بالا ببرید.

موفق باشید

درسته حوض آب با دریا خیلی فرق میکنه . یه مثل هست ماهی هیچ وقت داخل حوض آب نهنگ نمیشه .

ولی در پاسخ به اقا ایلیا باید بگم در شهر خودمون دقیقا موردی دیدم یکم با it اشنایی داشت آموزش هم اصلا نرفته بود با توجه به علاقه و استعدادی که داشت الان برای خودش حسابی کار میکنه فقط اراده و علاقه داشته باشی خودت بهترین آموزگار برای خودت هستی . فرقی نمیکنه محیط کوچک باشه یا بزرگ

موفق باشید .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...