رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش برداشتن تمام قفل های سامسونگ بدون حذف اطلاعات

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 21
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

دوست عزیز تلاشت رو با ارزش میدونم ولی کاش قبل ارسال این فیلم یه جستجو تو نت میزدی فکر کردم واقعا حرفه ای اما آماتوری/ این روش 2 سال پیش استفاده میکردیم. این فایل من که ساختم بدون twrp/cwm و برای کلیه گوشی های سامسونگ و htc هستش بدون انلاک بوتلودر. موفق باشی ب هرحال

لینک ارسال
دوست عزیز تلاشت رو با ارزش میدونم ولی کاش قبل ارسال این فیلم یه جستجو تو نت میزدی فکر کردم واقعا حرفه ای اما آماتوری/ این روش 2 سال پیش استفاده میکردیم. این فایل من که ساختم بدون twrp/cwm و برای کلیه گوشی های سامسونگ و htc هستش بدون انلاک بوتلودر. موفق باشی ب هرحال

میشه از فایلهایی که میگید بیشتر توضیح بدید؟

لینک ارسال

آموزش برداشتن تمام قفل های سامسونگ بدون حذف اطلاعات

همکاران با این روش میتونن تمام قفل های امنیتی را بدون حذف اطلاعات بردارن

درود . پسورد لطفا

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود.

دوست عزیز این تایپک هیچ ارتباطی با فایل csc شما نداره و همینطور شما حق تخریب کاربری را ندارید هر آموزشی که ارایه میشه چه در سطح پایین یا بالا برای این مرجع محترمه پس لطفا هر وقت از شما درباره فایلهاتون سوال کردند پاسخ بدهید.

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود . پسورد لطفا

خدمت شما

jafar fayyaz

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال
همین جا انجمن خودمون/ البته دارم پکیچ رو کامل و تست کنم بعد همشو میزارم برای دانلود

همکار عزیز

تو هنوز خودت آماتور هستی . من اینجا نمیخوام بحث کنم چون وقت اضافه ندارم با آدمهای مثل تو بحث کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...