رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

سوال در مورد بخش توسعه دهنده مرکز دانلود!!!!

mohsen1987

ارسال های توصیه شده

با سلام

دوستان من چند ماه پیش هم اشتراک سالیانه مرکز دانلود و هم اشتراک توسعه دهنده رو گرفتم ...... آیا برای رقسمت توسعه دهنده مرکز دانلود باید دوباره اشتراک خریداری کنم؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

سلام و درود

این سیستم رایگان هست و نیازی به تهیه اکانت نیست

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
سلام و درود

این سیستم رایگان هست و نیازی به تهیه اکانت نیست

موفق باشید

میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم یه سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ..... همین الان فایل لنووو رو خرید کردم زده بود موجودی حساب شما0

لینک ارسال
میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم یه سرچ کردم چیزی پیدا نکردم ..... همین الان فایل لنووو رو خرید کردم زده بود موجودی حساب شما0

خرید انجام دادید؟لینک دریافت نکردید؟

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود.

دوست عزیز موجودی حساب برای اعظای توسعه دهنده هاست.

به عنوان مثال شما توسعه دهنده هستید و فایل فروختید و 50 هزار تومان پول دارید تو حساب سایتتون بعد میخواید یه فایل دیگه خرید کنید در اون لحظه میتوانید از موجودی حسابتون برداشت کنید و خرید آنلاین نکنید . اونوقت از حساب شما کسر میشه شارژ میشه به حساب توسعه دهنده ای که فایل رو به فروش گذاشته.

رامهای توسعه دهنده ها باید خرید شوند و vip نیست

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود.

دوست عزیز موجودی حساب برای اعظای توسعه دهنده هاست.

به عنوان مثال شما توسعه دهنده هستید و فایل فروختید و 50 هزار تومان پول دارید تو حساب سایتتون بعد میخواید یه فایل دیگه خرید کنید در اون لحظه میتوانید از موجودی حسابتون برداشت کنید و خرید آنلاین نکنید . اونوقت از حساب شما کسر میشه شارژ میشه به حساب توسعه دهنده ای که فایل رو به فروش گذاشته.

رامهای توسعه دهنده ها باید خرید شوند و vip نیست

موفق باشید

مرسی از راهنماییتون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...