رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش پورت رام برای چیپهای mtk

ارسال های توصیه شده

سلام . رام استوک گوشی من به صورت زیپ هستش ولی باید اکسترکت بشه و فقط با فلش تولز نصب میشه و خبری از پوشه های ذکر شده نیست ؟ یعنی پوشه های : META-INF و System ؟ رام پورت هم که انتخاب کردم طبق اموزش درسته و پوشه های اشاره شده رو داره . هر دو رام برای گوشی های چینی از نوع مدیا تک هستن با شباهت خیلی دقیق از نظر سخت افزاری و میخوام طبق اموزش شما پورت کنم ولی حالا موندم . راهی نداره استوک رام خودم رو به شکل این رام پورت شده در بیارم تا اون پوشه ها رو داشته باشه و بتونم کار رو انجام بدم ؟ اصلا شدنی هست؟ برای گوشی هایی که استوک رامشون فقط از طریق فلش تولز نصب میشه چطوری میشه رام پورت کرد ؟

40.png

41.png

لینک ارسال

سلام دوست عزیز تایپیکهای قبلی شما با اسم و آموزش و جدا زده شدند فردا یکی میخواد آموزش رو جستجو کنه هی به تایپیک یه سوال شما میخوره

تمام آموزشهای پرتال در انجمن هستند پس سوال مربوطه رو درون تایپیک بپرسید تا جوابتون رو بدیم نمیتونیم که جستجو کنیم ببینیم سوال شما دقیقا به کجا مربوط؟؟

خواهشا کمی دقت کنید.....رامه ا و سیستمها هم متفاوت هستن برای پورت هم شرایط خاصی نیاز حتی داشتن دو رام فلش تولز یا دو رام زیپ

برنامه کیچن هم فکر نکنم از گوشیتون پشتیبانی کنه ولی تمام کارهای کیچن رو با یک جستجو چندین برنامه دیگه انجام میدن

برای تبدیل فایل زیپ هم چندین روش و برنامه معرفی شده اونا رو با جستجو پیدا کنید و تست کنید حتی یک برنامه هست با گوشی براتون فایل زیپ درست میکنه

فایل زیپ رو ببینید همون فایلها رو با برنامه های مورد نظر درست کنید

معرفی ابزاری برای ساخت فایل zip قابل فلش(آموزش ویدیویی) - جی اس ام دولوپرز | Gsm-developers

از اینجا هم برای پیدا کردن ابزار و دیدن آموزشهای مختلف استفاده کنید

http://forum.gsm-developers.com/thread13624.html

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...