رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست آموزش حذف frp تبلت Lenovo Yoga3 - yt3-x50m

ارسال های توصیه شده

سلام

یه تبلت با این مشخصات دارم که frp داره

Lenovo Yoga3

quallcom

yt3-x50m

اندروید 6

نه otg قبول میکنه

نه میراکل و اینفینیتی و هوا ساپورت میکنه

یه آموزش هم واسه اندروید 5.1.1 توی یوتیوب دیدم

که اصلا اون موارد تو اندروید 6 نیست !

لطفا راهنمایی کنید !

با تشکر

لینک ارسال

به مرورگر تونستی دسترسی پیدا کنی؟

یا موقع نوشتن اسم جیمیل یا بزنی فراموشی جیمیل یا اصلا همون اولاش موقع زدن رمز وای فای دستتو رو نوشته بگیری بزنی جستجو ..جستجو بیاد حله اسم برنامه میتونی جستجو کنی

لینک ارسال
به مرورگر تونستی دسترسی پیدا کنی؟

یا موقع نوشتن اسم جیمیل یا بزنی فراموشی جیمیل یا اصلا همون اولاش موقع زدن رمز وای فای دستتو رو نوشته بگیری بزنی جستجو ..جستجو بیاد حله اسم برنامه میتونی جستجو کنی

نه نمیشه

اصلا به مرورگر دسترسی نیس !!!

تو تنظیمات صفحه کلید هم این دسترسی نیست !

لینک ارسال
نه نمیشه

اصلا به مرورگر دسترسی نیس !!!

تو تنظیمات صفحه کلید هم این دسترسی نیست !

همون صفحه کلید گوگل برید داخل قوانین و لایسینس بگردید یجا هم میشه جستجوی صوتی گوگل رو فعال اسم شایر یت یا ستینگ یا فایل منیجر جستجو کنید..یبار خیلی ور رفتم تا یدونه راه انداختم هیچ جایی نت هم آموزشش نبود ولی متاسفانه اصلا یادم نیست کجاها ور رفتم آخه خیلی ور رفتم ولی هر چی بود خود قوانین و لایسنس صفحه کلید بود..حتی به مرورگر دسترسی پیدا کردم ولی نمیشد باهاش چیزی دانلود کرد

به یک pdf که قوانین اونجان هم رسیدم که به رم دسترسی پیدا می کرد ولی بازم نمیذاشت فایل نصب کنم

لینک ارسال
همون صفحه کلید گوگل برید داخل قوانین و لایسینس بگردید یجا هم میشه جستجوی صوتی گوگل رو فعال اسم شایر یت یا ستینگ یا فایل منیجر جستجو کنید..یبار خیلی ور رفتم تا یدونه راه انداختم هیچ جایی نت هم آموزشش نبود ولی متاسفانه اصلا یادم نیست کجاها ور رفتم آخه خیلی ور رفتم ولی هر چی بود خود قوانین و لایسنس صفحه کلید بود..حتی به مرورگر دسترسی پیدا کردم ولی نمیشد باهاش چیزی دانلود کرد

به یک pdf که قوانین اونجان هم رسیدم که به رم دسترسی پیدا می کرد ولی بازم نمیذاشت فایل نصب کنم

دوست عزیز

اینکه شما میگید رو میدونم

توی فیلمی که توی یوتیوب هست هم همین کار و میکنه

اما اون واسه اندروید 5.1 هست

تست کردم

نمیشه !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...