رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برای اولین بار در کره خاکی فایل فلش پورت شده فارسی اندروید 6 گوشی a7108

ارسال های توصیه شده

سلام

همونطور که اطلاع دارید گوشی A7108 رام فارسی نداره و فایل های موجود در اینترنت هم همگی دارای باگ های مختلفی مثل سنسور تماس و ... هستن

بنده این فایل رو از گوشی A710F پورت کردم و تا الان هیچ باگی روش ندیدم.

برنامه های چینی حذف شدن و گوگل پلی هم فیکس شده و بدون مشکل کار میکنه.

رایت از طریق اودین انجام میشه و به صورت سه فایله هستش. ( بدون csc )

قبل از رایت CRom Service رو off کنید.

بعد از فلش هم وایپ کنید.

لینک دانلود از سرور انجمن

هر گونه کپی برداری ممنوع بوده و از لحاظ شرعی حرام است.

موفق باشید.

لینک ارسال
  • پاسخ 31
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • مدیریت کل سایت

با تشکر از توسعه دهنده عزیز .

فایل در سرور قرار گرفت.

>http://support.gsm-developers.com/rom-farsi-a7-a7108-android-6-0-by-hunterpars/

:u_1f60e::u_e41f:

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

من فایل رو خریدم اما تا 457 مگابایت دانلود شده و اینترنتم قطع شده الان اجازه به دانلود نمیده

لطفا پیگیری کنید

کد رهگیری تراکنش : 122948583523

قیمت اصلی محصول : 20,000 تومان

موجودی فعلی شما :0 تومان

تاریخ تراکنش : 1395/12/28 21:53:00

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
سلام

من فایل رو خریدم اما تا 457 مگابایت دانلود شده و اینترنتم ثطع شده الان اجازه به دانلود نمیده

لطفا پیگیری کنید

کد رهگیری تراکنش : 122948583523

قیمت اصلی محصول : 20,000 تومان

موجودی فعلی شما :0 تومان

تاریخ تراکنش : 1395/12/28 21:53:00

.

وارد پنل کاربریتان شوید سپس تیکیت ارسال کنید تا به مشکلتان پاسخگویی شود

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

من پیام خصوصی به کوکر میخوام بفرستم اما پیام سایت اینه که ظرفیت صندوق پیامش پر هست و تا خالی نشه پیامی نمیفرسته

لطفا زودتر به من جواب بدید ممنون میشم

مشتریم تو همین ساعت اینجا تو مغازه نشسته

لینک ارسال
من پیام خصوصی به کوکر میخوام بفرستم اما پیام سایت اینه که ظرفیت صندوق پیامش پر هست و تا خالی نشه پیامی نمیفرسته

لطفا زودتر به من جواب بدید ممنون میشم

مشتریم تو همین ساعت اینجا تو مغازه نشسته

درود

لینک دانلود پیغام خصوصی شد.

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام من رام رو نصب کردم فقط یه مشکل دارم مدام پیغام میده که تهدید شناسایی شد ،عملکردهایی غیر مجاز شناسایی شد دستگاه را ریستارت کنید تاتنظیمات به حالت پیش فرض برگردد ،چندین بار ریستارت کردم حتی وایپ هم انجام دادم اما درست نمیشه ، چی کارش کنم اعصابم خورد کرده ، راستی من چه جوریم دوباره crom service رو on کنم ؟؟؟

لینک ارسال
سلام من رام رو نصب کردم فقط یه مشکل دارم مدام پیغام میده که تهدید شناسایی شد ،عملکردهایی غیر مجاز شناسایی شد دستگاه را ریستارت کنید تاتنظیمات به حالت پیش فرض برگردد ،چندین بار ریستارت کردم حتی وایپ هم انجام دادم اما درست نمیشه ، چی کارش کنم اعصابم خورد کرده ، راستی من چه جوریم دوباره crom service رو on کنم ؟؟؟

سلام.این مشکل ممکنه بخاطر روت بودن رام باشه.یا انروت کنید یا بهترین کار اینکه که اسکن مدیر هوشمند رو از تنظیمات گوشی غیرفعال و متوقف کنید تا دیگه به چیزی گیر نده.

چرا میخواید on کنید ؟ نیازی به on کردن crom ندارید اگر کاستوم رام نصب کردید باید حتما off باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...