رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تبدیل رام رسمی update.app به رام قابل فلش با فلش تولز

sbr0651

ارسال های توصیه شده

با سلام G6-u10 دارم هرکاریش کردم با sd فلش نگرفت میخوام فایلشو با sp flash tools بزنم

الإمامُ الصّادقُ عليه‏السلام :

إنَّ لِكُلِّ شَيءٍ زَكاةً ، وزَكاةُ العِلمِ أن يُعَلِّمَهُ أهلَهُ

امام صادق عليه‏السلام :

هرچيزی ‏زكاتى دارد و زكات دانش، آموختن آن است به اهلش.

لینک ارسال
با سلام G6-u10 دارم هرکاریش کردم با sd فلش نگرفت میخوام فایلشو با sp flash tools بزنم

اینا سری کوالکوم هم بعید میدونم راهکار مطمئنی باشه واسه اینکه با فلش تولز انجام بدی

چه اروری میده دقیقا؟ ارور faild میده؟

از چه بیلدی استفاده میکنی؟

لینک ارسال

درود.

شما میتونید طبق آموزشهای بخش توسعه فایل update.app رو استخراج و تبدیل به پارتیشنهای img کرده و از طریق فست بوت هر پارتیشنی رو که خواستید به راحتی فلش کنید.

حتی میتونید برای رایت پارتیشنها یک فایل اجرایی بسازید و با یک کلیک گوشی رو فلش کنید.

GSM-DEVELOPERS

THE BEST FORUM

There's always a way to solve problems

4_online?async&rand=0.169399502601008

لینک ارسال
درود.

شما میتونید طبق آموزشهای بخش توسعه فایل update.app رو استخراج و تبدیل به پارتیشنهای img کرده و از طریق فست بوت هر پارتیشنی رو که خواستید به راحتی فلش کنید.

حتی میتونید برای رایت پارتیشنها یک فایل اجرایی بسازید و با یک کلیک گوشی رو فلش کنید.

بله درسته اما درصورتی که بتونید قبلش انلاک بوت لودر کرده باشید

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال
درود.

استخراجش کردم ولی فایلای ایمیج نمیدونستم چطور رایت کنم

میتونید لینک بدید من اون چیزی که خواستم پیدا نکردم

امام صادق عليه‏السلام :

لینک ارسال
اینا سری کوالکوم هم بعید میدونم راهکار مطمئنی باشه واسه اینکه با فلش تولز انجام بدی

چه اروری میده دقیقا؟ ارور faild میده؟

از چه بیلدی استفاده میکنی؟

گوشی رو ارمه و هیچ عکس العملی به sd نشون نمیده یک بار فیلمشو تو نت دیدم که تبدیل کنن اول با مشتری شرط خاموش گرفتم به خاطر همین مشکلش که ذکر کردم

امام صادق عليه‏السلام :

لینک ارسال
گوشی رو ارمه و هیچ عکس العملی به sd نشون نمیده یک بار فیلمشو تو نت دیدم که تبدیل کنن اول با مشتری شرط خاموش گرفتم به خاطر همین مشکلش که ذکر کردم

پوشه dload رو که توی رم گذاشتی(کلاس 10 باشه بهتره) بعد فایل محتوای پوشه dload رو هم بزار کنار پوشه

یعنی توی کارت حافظه هم پوشه dload و هم محتوای پوشه که فایل با فرمت app هستش رو بزار

گوشی رو خاموش کن کلید ولوم بالا و پایین بگیر بعد پاور کن...یاد باشه تا زمانی که گوشی به حالت فلش نرفته کلید های ولوم رو رها نکنی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...