رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

galaxy s5...SM-g9006v

amirtjjj

ارسال های توصیه شده

درود...بنده یه گوشی سامسونگ اس 5 دارم که 4g رو ساپورت میکنه...روی جعبه گوشی و خود گوشی(روی خود گوشی زیر باطری)مدل گوشی رو SM-g900Fزده اما در خود گوشی و برنامه های نظیر cpu-z و... مدل گوشی رو SM-g9006v اعلام میکنه حالا میخاستم بدونم دقیقا مدل این گوشی چیه؟؟؟

و اینکه اگر مدلش بفرض SM-g9006v باشه میشه رامهای مدل SM-g900F نصب کرد و مشکلی پیش نمیادیا بلعکس؟؟

لینک ارسال

ببین رو حالت دانلودینگ چی میاره

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
درود...بنده یه گوشی سامسونگ اس 5 دارم که 4g رو ساپورت میکنه...روی جعبه گوشی و خود گوشی(روی خود گوشی زیر باطری)مدل گوشی رو SM-g900Fزده اما در خود گوشی و برنامه های نظیر cpu-z و... مدل گوشی رو SM-g9006v اعلام میکنه حالا میخاستم بدونم دقیقا مدل این گوشی چیه؟؟؟

و اینکه اگر مدلش بفرض SM-g9006v باشه میشه رامهای مدل SM-g900F نصب کرد و مشکلی پیش نمیادیا بلعکس؟؟

هر مدلی که توی دانلودینگ میزنه رو باید رایت کنید

لینک ارسال

شماره سریال و بارکد روی خود گوشی زیر باطری با شماره سریال و بارکد زده شده با کد دستوری *#06# شده کاملا یکسانه...که رو برچسب زیر باطری خورده SM-g900f

اما وقتی گوشی رو تو حالت دانلودینگ میبرم مدلشو SM-g9006v مینویسه...

حالا کدومش درسته؟؟؟؟؟

لینک ارسال

اون مدلی رو که رو دانلودینگ زده باید بزنی

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

ممنون از راهنماییتون...من الان رام 9006 روش نصبه اندروید 6 اما به هیچ وجه نمیتونم برنامه های گوگلی روش نصب کنم مثل گوگل پلی سرویس و... باتمام این روشهای که هست رفتم نشد...میشه راهنمایی کنید؟؟؟

لینک ارسال
ممنون از راهنماییتون...من الان رام 9006 روش نصبه اندروید 6 اما به هیچ وجه نمیتونم برنامه های گوگلی روش نصب کنم مثل گوگل پلی سرویس و... باتمام این روشهای که هست رفتم نشد...میشه راهنمایی کنید؟؟؟

از این روش استفاده کن فایل 900f فقط سیستم رایت کن بازم تو منو میشه g900f ولی مشکلتون حل میشه البته باید تست کنید خودتون احتمال جواب دادنش زیاد

>http://forum.gsm-developers.com/thread14208.html

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...