رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل ریستارت و imei null در g8 بعد از اپدیت

royal68

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز این گوشی به ورژن 6 آخرین بیلد اپدیت شده و الان گوشی میاد بالا و چند ثانیه روشن و بعد ریستارت میکنه توی اون چند ثانیه من سریال چک کردم که نداره و imei null شده بیلدشم خوندم اما جایی برای دانلود پیدا نکردم بیلدشم هست rio-l01c185b330 که جایی پیدا نکردم که گوشی فلشش کنم اگر دوستا دارن برای دانلود بزارن تا فلشش کنیم در ضمن بوت لودرشم لاک که بخوام به ورژن پایین دانگرید کنم لطفا راهنمایی کند با تشکر

لینک ارسال
دوستان یه هواوی (g8 (rio-l01 برام اوردن که همین مشکلو داره کسی راه حلی براش داره؟؟

درود شما اول سعی کنید کاربر ویژه بشید بعد درخواست بدین

اینجور به جواب هاتون هم زودتر میرسید

لینک ارسال

دوست عزیز برای حل این مشکل فایلش موجود هست و براتون اپلود میکنم

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

repair ime G8 tool 7DeV

فایل رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید بعد گزینه repair ime G8 tool اجرا کنید و گوشی رو در حالت فست بوت ب سیستم متصل کنید بعد enter رو بزنید و صبر کنید فایل مودم رایت بشه رو گوشی و سریال گوشی درست بشه بعد با اخرین بیلد فلشش کنید

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال

5teamgsm 

لینک ارسال

دوست عزیز وارد فست بوت نمیشه (1 بار وارد فست بوت شد مراحل رو هم انجام دادم ولی باز imei null بود) و این که بعد از 2 دقیقه کار کردن ری استارت میشه در حالت نرمال

گوشی به بیلد 330 اپدیت شده ولی هرچی میگردم فریم ور با همچین بیلدی c185b330 نیست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...