رفتن به مطلب
ILYA20

پروژه گروهی آموزشی :: آموزش تعمیر موبایل در محیط لینوکس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت دوستان

از آنجایی که ما ایرانیان به محیط کاربری ویندوز عادت کردیم و به دلیل عدم آشنایی با سیستم عامل بسیار قدرتمند تر از ویندوز یعنی لینوکس باعث شده ما به استفاده از ویندوز روی آوریم .

غافل از اینکه بسیاری از کارهای کلیدی که از عهده محیط بی نظم ویندوز بر نمیاید را میشه در محیط لینوکس انجام داد.

تعمیر موبایل در محیط لینوکس امکانپذیر هست و خیلی کارهایی که از عهده سیستم عامل ویندوز بر نمی آید را میشه در لینوکس توسعه و انجام داد.

و اما اصل قضیه (پیشنهاد):

• چنتا کاربری که توان ترجمه انگلیسی دارند و خواستار همکاری هستند در همین تایپک اعلام امادگی کنند
  • این گروه با همفکری همدیگه و آشنا شدن با محیط لینوکس راهکارهای تعمیراتی را گردآوری کرده و در سایت ارایه خواهند داد.
  • در صورت ایجاد شدن گروه بنده یک بخش آموزش های تعمیرات نرم افزاری با سیستم عامل لینوکس ایجاد خواهم کرد و کاربران بتوانند در آنجا آموزش ها رو ارایه دهند.

مزایای همکاری:

1. رشد تجربه و علوم تعمیرات موبایل در محیط لینوکس
  2. نشر آن برای اولین بار در ایران توسط تیم مربوطه که ایجاد خواهد شد.

قوانین:

• فعالیت دور از حاشیه و به صورت مداوم

کاربرانی که قصد همکاری دارند در این تایپک اعلام کنند تا ترتیب همکاری داده شود.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

کارتون تحسین برانگیز و جالبه و امیدوارم پیشرفت های خوبی تو این زمینه بدست بیاد.

برای شروع کدوم نسخه از لینوکس رو پیشنهاد میکنید؟

لینک به ارسال
با سلام.

کارتون تحسین برانگیز و جالبه و امیدوارم پیشرفت های خوبی تو این زمینه بدست بیاد.

برای شروع کدوم نسخه از لینوکس رو پیشنهاد میکنید؟

.

سلام و درود .

برای شروع بهترین لینوکس ابونتو هست که رابط کاربری ساده و شیکی داره و نزدیک به ویندوز هست .

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام و آرزوی موفقیت بیشتر برای شما استاد صوری/ ایده بسیار خوبیه. میشه بیشتر از آموزش های تعمیراتی توسط این سیستم عامل توضیح بدین که قابلیت هاش نسبت به ویندوز چیه؟ منظورم به جز کدهای دستوری هستش. با این همه باکس و دانگل که تهیه کردم فرقش با این سیستم چیه؟

لینک به ارسال
با سلام و آرزوی موفقیت بیشتر برای شما استاد صوری/ ایده بسیار خوبیه. میشه بیشتر از آموزش های تعمیراتی توسط این سیستم عامل توضیح بدین که قابلیت هاش نسبت به ویندوز چیه؟ منظورم به جز کدهای دستوری هستش. با این همه باکس و دانگل که تهیه کردم فرقش با این سیستم چیه؟

درود.

این سیستم عامل از لحاظ کارایی اکثرا به صورت دستوری و کیچن هست که راه را برای توسعه کاری باز میکنه و ماهیگیری رو یاد میده. وقتی شما ماهیگیری رو یاد میگیرید دیگه میفهمید با چه نوع کرمی ماهی رو به قلاب ماهیگیری بیندازید .

باکسها و ابزارهای موجود برای ویندوز یک منبع کدهای از پیش تعریف شده برای تعمیر موبایل هست که دسترسی بیشتری رو در اختیار کاربر قرار نمیده ولی در سیستم عامل لینوکس سورس ها باز هست و دسترسی کاربرا برای تغییر جهت تعمیر باز میشه.

میشه گوشی های هارد بریک و سافت بریک شده رو با استفاده از دستورات دوباره زنده کرد و خیلی از امکاناتی که ما ایرانیا بویی ازش نبردیم.

البته خدمتتون عرض کنم آموزش های مربوط به تعمیر موبایل تحت لینوکس در اینترنت بسیار محدود هست.

موفق باشید

لینک به ارسال

بسیار عالی - پس با این حساب با یادگیری و ذخیره این کدهای دستوری میتونیم بی نیاز از باکس و ... مشکلات نرم افزاری گوشی های اندرویدی رو حل و فصل کنیم. چیزی که اینجا پیش نیازه اولا یه سیستم عامل ولی مهمتر کدهای دستوری هستش. تا جایی که من اطلاع دارم باکس و دانگل ها توسط این کدهای قابل فروش ساخته میشن

لینک به ارسال

چطوری میتونیم در این بخش فعالیت کنیم

لطفا دقیقا توضیح بدید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود خدمت دوستان عزیز , بنده مدت زمان زیادیه که از گنو/لینوکس استفاده میکنم و به اصطلاح عامیانه لینوکس بازم ... :Confused_Face_Emoji_42x42:

تشکیل شده تیم تعمیرات نرم افزاری با گنو/لینوکس؟!

ویرایش شده در توسط SYS113

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در در 30 بهمن 1395 در 00:32، jimiking گفته است :

بسیار عالی - پس با این حساب با یادگیری و ذخیره این کدهای دستوری میتونیم بی نیاز از باکس و ... مشکلات نرم افزاری گوشی های اندرویدی رو حل و فصل کنیم. چیزی که اینجا پیش نیازه اولا یه سیستم عامل ولی مهمتر کدهای دستوری هستش. تا جایی که من اطلاع دارم باکس و دانگل ها توسط این کدهای قابل فروش ساخته میشن

شما واسه سیستم عامل بهتره که از اوبونتو یا مانجارو استفاده کنید و کد های دستوری ...

شما میتونید مثلا توی لینوکس راست کلیک کنید و یه پوشه به اسم SYS113 بسازید اما میتونید داخل ترمینال به فرض مثال بزنید mkdir SYS113 که خب روند کار بسیار ساده تره

زمانی که شما به اصطلاح از اندروید گوشی یه دسترسی میگیرید و به صورت کامند لاین کانکت میشید به گوشی دیگه خبری از راست کلیک و... نیست اونجاست که این دستورات به دردتون میخوره :))

مثلا Termux رو نصب کنید توی گوشیتون یه دسترسی کامند لاین از گوشیتون بهتون میده تقریبا که میتونید همین دستورات لینوکس رو هم داخلش تست کنید ...

و از همه مهم تر چون اندروید یک سیستم عامل یونیکس بیس هست و گنو/لینوکس هم یک سیستم عامل یونیکس بیس هست این دوتا با هم خیلی مچ هستن و کلا چون اندروید یونیکس بیسه اینکه شما لینوکس بلد باشید دستوراتشو خیلی بهتون کمک میکنه ...

و از همه مهم تر باکس و دانگل ها فکر نکردم لینوکس ساپورتشون کنه در واقع اونان که لینوکسو ساپورت نمیکنن و نسخه لینوکسی نمیدن معمولا :Expressionless_Face_Emoji_42x42:

موفق باشید / SYS113

ویرایش شده در توسط SYS113

لینک به ارسال
در در 29 بهمن 1395 در 17:28، ILYA20 گفته است :

با سلام و درود خدمت دوستان

از آنجایی که ما ایرانیان به محیط کاربری ویندوز عادت کردیم و به دلیل عدم آشنایی با سیستم عامل بسیار قدرتمند تر از ویندوز یعنی لینوکس باعث شده ما به استفاده از ویندوز روی آوریم .

غافل از اینکه بسیاری از کارهای کلیدی که از عهده محیط بی نظم ویندوز بر نمیاید را میشه در محیط لینوکس انجام داد.

تعمیر موبایل در محیط لینوکس امکانپذیر هست و خیلی کارهایی که از عهده سیستم عامل ویندوز بر نمی آید را میشه در لینوکس توسعه و انجام داد.

و اما اصل قضیه (پیشنهاد):

• چنتا کاربری که توان ترجمه انگلیسی دارند و خواستار همکاری هستند در همین تایپک اعلام امادگی کنند
  • این گروه با همفکری همدیگه و آشنا شدن با محیط لینوکس راهکارهای تعمیراتی را گردآوری کرده و در سایت ارایه خواهند داد.
  • در صورت ایجاد شدن گروه بنده یک بخش آموزش های تعمیرات نرم افزاری با سیستم عامل لینوکس ایجاد خواهم کرد و کاربران بتوانند در آنجا آموزش ها رو ارایه دهند.

مزایای همکاری:

1. رشد تجربه و علوم تعمیرات موبایل در محیط لینوکس
  2. نشر آن برای اولین بار در ایران توسط تیم مربوطه که ایجاد خواهد شد.

قوانین:

• فعالیت دور از حاشیه و به صورت مداوم

کاربرانی که قصد همکاری دارند در این تایپک اعلام کنند تا ترتیب همکاری داده شود.

موفق باشید.

داداش اگه همکاری میخواین منم هستم.زبانمم در حد بالا قویه

اگه منم قابل دونستید بم پیام بدین

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، dr.karimian گفته است :

داداش اگه همکاری میخواین منم هستم.زبانمم در حد بالا قویه

اگه منم قابل دونستید بم پیام بدین

درود

ارسال شده در 

با این حال حتما این موضوع رو دوباره بررسی میکنیم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری