رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل خاموشی htc d616h

DawoodZzz

ارسال های توصیه شده

دوستان با عرض معذرت از همه...

بحث رو پیچیده نکنید

اگر هنگام فلش با فلشتول خط قرمز پر بشه گوشی قطعا میاد بالا...

فقط باید فایل های مختلف رو با قلق های متفاوت روی گوشی تست کنید...

لینک ارسال

بحث رو پیچیده نکنید

نه اینطور نیست دوست عزیز من گوشی y600_u20 بارها برام اومده فلش کامل میگیره ولی روی ارم میمونه

بازم اساتید نظر بدن بهتره

لینک ارسال
نه اینطور نیست دوست عزیز من گوشی y600_u20 بارها برام اومده فلش کامل میگیره ولی روی ارم میمونه

بازم اساتید نظر بدن بهتره

بازهم معذرت استاد عزیز...

چون دست شما گوشی نیومده بالا دلیل بر این نیست که اصلا درست نشه...

همین y600 که شما فرمودید من بدون باز کردن و بدون باکس گوشی رو اوکی میکنم اما بدلیل اینکه اینجا رایگان هست و تمام کاربران به این قسمت دسترسی دارن نمیتونم آموزشش رو قرار بدم و میگم مشکل از هارده...

موفق باشید و عذرخواهی بابت جسارتم...

لینک ارسال

بحث رو پیچیده نکنید

دوست عزیز خط قرمز که پر میشه فلشر سی پی یو هارد رو شناسایی میکنه

امکانش هست پر بشه اما گوشی فلش نشه ارور های مث 5054-4032 بده که خرابی هارد یا پارتیشن ها یا .... رو نشون میده

توی کار ما صد در صد وجود نداره

لینک ارسال
دوست عزیز خط قرمز که پر میشه فلشر سی پی یو هارد رو شناسایی میکنه

امکانش هست پر بشه اما گوشی فلش نشه ارور های مث 5054-4032 بده که خرابی هارد یا پارتیشن ها یا .... رو نشون میده

توی کار ما صد در صد وجود نداره

از شما بعیده این حرفو بزنید...

ارورهای 4032 و 5054 رو دیگه مثل آب خوردن و بدون باکس میشه حل کرد...

موفق باشید...

لینک ارسال

ممنون بابت نظرهای تک تک اساتید گوشی رام اشتباهی خورده بوت داره فقط بنظرم پارتیشن هاش خراب شده و الان نمیدونم امکانش هست که با فایل cpu متفاوت فلش خورده باشه و الان ازش انفو وقتی میگیریم مدل رامی که خورده رو نمایش نه مشخصات cpu اصلی رو این امکانش هست ایا؟

خدایا گناهانم را مثله آرزوهایم نادیده بگیر.                                 

لینک ارسال
ممنون بابت نظرهای تک تک اساتید گوشی رام اشتباهی خورده بوت داره فقط بنظرم پارتیشن هاش خراب شده و الان نمیدونم امکانش هست که با فایل cpu متفاوت فلش خورده باشه و الان ازش انفو وقتی میگیریم مدل رامی که خورده رو نمایش نه مشخصات cpu اصلی رو این امکانش هست ایا؟

عزیز شما فرموده بودید گوشی فرمت میشه.خط قرمز هم که پر میشه،پس هیچ شک نکن که هاردت مشکلی نداره...

با فایل اورجینال(فایلی که کوک نشده باشه)تست کن....

نرم افزار همینه،،،انقد باید جسورانه با راه ها و قلق های مختلف فایل اورجینال رو تست کنید تا بلاخره جواب بگیری...

با ولوم بالا وصل نشد با ولوم پایین وصل کن نشد دو تا رو باهم بگیر نشد بدون باطری برو نشد فایلتو بریز توی دسکتاپ نشد با فلشر دیگه تست کن(برای این مدل از فلشر بالای پنج سعی کن استفاده کنی)نشد کابلو عوض نشد با پورت دیگه فلش کن نشد با سیستم دیگه تست کن خلاصه انقد اصرار کن که بلاخره جواب بده...

تمام این راه هایی که گفتم رو خودم دونه دونه تست کردم و نتیجه گرفتم که الان دارم عرض میکنم خدمتت...

ولی خیالت راحت باشه که هاردت مشکل نداره...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...